....taky bychom klidně udělali i větší slávu, ale naše dítě nemá tyhle mega oslavy moc rádo, nemá moc rádo ani nějaké velké jásání a pochvaly, když se mu něco povede...mnohem víc ocení, když třeba jenom řekneme "to je super, to se ti fakt povedlo", než kdybychom nad tím nějak extra jásali...má to takhle odmalička...už jako batole se většinou spíš rozbrečel, když jsme nad nějakým jeho výkonem začali moc jásat
. On prostě nemá rád, když je moc v centru pozornosti...
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.