Milé dámy, prosím o váš názor. Manželé 10 let, tři děti, vztah super, staví dům, budují firmu, vše klape. Manžel je ale dost sexuálně aktivní, nejradši by sex i třikrát denně. Manželka toto tempo nestíhá. Muž si tedy sem tam odskočí k jiné, jde pouze o sex. Svou ženu miluje a chová se k ní moc hezky, mají hezký život. Řešili byste to rázně nebo byste manželovi dopřály ten "koníček"? Chtěli byste to vědět nebo byste zavřely obě oči?
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.