. Ale rozumím tomu, jak jsi to myslela...mě by taky nenapadlo řešit, jestli jsem dostala pozvánku na svatbu ve všední den, nebo o víkendu a proč to tak dotyční udělali...byla bych ráda, že mě pozvali a udělala bych všechno proto, abych si to volno zařídila...a kdyby to z nějakého důvodu fakt nešlo, tak by se nedalo nic dělat...naštěstí kolem sebe nemáme lidi, které by to nějak urazilo apod...víme o sobě, že pokud to jenom trochu jde, tak si ten čas uděláme (a nejen na svatbu)...a když to nejde, tak to prostě nejde, to se stává...
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.