| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

2.8.2019 14:44:22 Peggi

Soukromá škola obchodní v Praze

Ahoj,
máte zkušenost u svých dětí nebo svou vlastní se studiem na soukromé vysoké škole konkrétně na Vysoké škole obchodní v Praze?
Dcera bude příští rok maturovat a docela vážně uvažuje o studiu na této škole. Já z toho teda nejsem nadšená, asi jsem stará škola a skeptik, ale nevěřím kvalitě vzdělání na takových školách. Už jenom proto, že se nedělají přijímací zkoušky. Takže asi berou skoro každého :think.
Druhá věc je školné - za semestr se platí 24 000 Kč. Takže představa, že za vzdělání zaplatíme za 5 let téměř 240 000 + skoro stejnou částku za ubytování je pro nás opravdu hodně…
Jako kdybychom věděli, že je ta škola opravdu dobrá a po ukončení bude mít možnost sehnat dobrou práci, tak by se o tom dalo uvažovat, ale takhle opravdu nevím… Často slýchávám, že zaměstnavatelé dávají přednost absolventům z veřejných univerzit a já se asi ani nedivím. Po různých kauzách, které dělají soukromým školám špatnou reklamu…
Studoval někdo na této škole? Konkrétně s oborem Služby letecké dopravy v cestovním ruchu?
Budu ráda za všechny zkušenosti

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Soukromá škola obchodní v Praze Peggi 2.8.2019 14:44
*Re: Soukromá škola obchodní v Praze Fern 2.8.2019 16:42
*Re: Soukromá škola obchodní v Praze PJana 2.8.2019 18:13
**Re: Soukromá škola obchodní v Praze Ráchel, 3 děti 3.8.2019 13:1
*Re: Soukromá škola obchodní v Praze Půlka psa 3.8.2019 13:40
**Re: Soukromá škola obchodní v Praze Inaaa 4.8.2019 0:44
***Re: Soukromá škola obchodní v Praz... X__X 4.8.2019 12:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.