| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

9.3.2020 7:22:25 Martule, 2děti

váha pondělí

Ahoj dámy.
Hanko gratuluju, na 105 už čekám dlouho a nedaří se mi... ~x~
madelaine, nevzdávej to a nesmiřuj se. Není sice dobré se trápit, ale ani rezignovat. Přeju ti, ať se zase nastartuješ v hlavě. Já osobně jsem se smířila na příliš dlouhou dobu a teď po 7mi letech to už nějak nejde :( a musím toho shodit víc. Kdybych se aspoň hlídala jako teď. Za poslední rok jsem shodila určitě 3 kila, další 3 kila lítají nahoru a dolu. To mě štve, ale je lepší mít za rok jen 3 kila dole, než další tři kila nahoře (jako mi to vychází průměr přibírání za 7 let (2012 až leden 2019), měla jsem 92 kilo a snažila se ještě hubnout)
Dnes ráno váha 108,1 kg. V poradně mi minulý týden naměřili 51 kilo tuku a 58,2 kilo aktivní hmoty. Za rok snahy o hubnutí mám 3 kila tuku dole a necelé 2 kila svalů nahoře.

Cvičení doma nedávám, nepřinutím se. Teď se mi blíží konec platnosti permanentky ve fitku pro ženy, tak teď jsem přinucena tam 3x týdně jít.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
váha nefunguje anianca 8.3.2020 18:42
*váha pondělí Martule, 2děti 9.3.2020 7:22
**Re: váha pondělí ...neviditelná... 9.3.2020 22:14
*Re: váha nefunguje ...neviditelná... 9.3.2020 22:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.