| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a sport

30.9.2020 16:25:58 Saamajna

Re: Kde a od koho se ucit tenis

Kristiano,
ona ten tenis v klubu "hraje" uz pres 2 roky, resp. chodi jednou tydne na skupinovej trenink ve 3-4 detech. Tam chodi z nich nejpoctiveji a kdybych ji navrhla vynechani treninku treba kvuli desti (co byl ted v pondeli), tak me zakousne.
Tenis CHCE! Ostatni deti ze skupiny tam chodi spis kvuli ni anebo pod mirnym natlakem rodicu.

Profisportovce bych ji nikdy nedoporucila/ nedovolila ale povazuju za zadouci, aby kazdy dite bylo v necem dobry. Kvuli vlastni sebejistote a vnitrni stabilite. A z toho vyplyvajici socialnosti.
Tahle dcera je sportovne nadana, tak to jeji "byt v necem dobra" zrejme bude nejakej sport.

Profi uroven je neco jinyho - prave dnes se mi pochlubila matka toho jednoho chlapecka ze tridy, ze maji opetovane pozvani k treninku krajske ligy. = prvni uroven profi sportu - dite neplati za trenink...~g~

Ale!: moje dcera si mi minulej tyden po treninku poprve postezovala, ze zase museli "na zahrati" hrat fotbal. Proti malymu protekcnimu "princatku" z vedlejsiho kurtu. A ten spratek byl radne surovej vcetne kopani do holene, tlaceni na ostrej dratenej plot apod.
Ja videla rude a hned zhavila draty. Tohle teda ne!
Na rozehrati jsou jiny zpusoby.

No a jak jsem tak byla v razi, tak jsem zorganizovala trenink na zkousku v tom jinym klubu, kde je skoro pulka dcerine tridy.
Vyslo to, pondeli, v hale v 16:00.
Regulerni trenink dite melo taky v pondeli v nasem klubu na place ve 14:00.
Dcera dala oba a z novyho trenera a skupiny nadsena, uroven uz ji odpovidajici.

Ale pak sok - zimni trenink te jeji puvodni skupiny je od pristiho pondeli ve stejne hale v 16:00.~e~
Co ted.
?
Holka chce "hrat" s kamaradama ale hned poznala, co vse by se mohla naucit v te jine skupine.
Plus videla na vedlejsim placu trenovat 2 spoluzaky - hrali na celej kurt. A tim myslim HRALI!
A tak ted ma motivaci jak BRNO! ~:-D

Skemra, ze chce trenink vickrat tydne.
Pobrekavala si, ze se musi rozhodnout mezi tema skupinama - sefka klubu kvuli mne zkousela prohodit casy, ze by meli od 15-16, potom by presla vedle - ale nevyslo to.
A asi zustane u kamaradu.
Ale prave mi volal ten "supertrener", ze by byla odpovidajici holcina na trenink ve dvou v sobotu. Ne u nej ale u jeho zastupce, taky dobrej.

Ten napad s intenzivnim treninkem o prazdninach tedy neni z moji uplne blbosti. Doufam.
~;)

Na profi chlapecky nedosahne ale mohla by se o hodne zlepsit a pozdeji byt dobra aspon v ramci klubu.
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Kde a od koho se učit tenis? Saamajna 30.9.2020 12:21
*Re: Kde a od koho se ucit tenis ...neviditelná... 30.9.2020 12:56
**Re: Kde a od koho se ucit tenis Saamajna 30.9.2020 15:19
*Re: Kde a od koho se ucit tenis Blanka+Adámek 30.9.2020 13:8
**Re: Kde a od koho se ucit tenis Saamajna 30.9.2020 15:22
**Re: Kde a od koho se ucit tenis Saamajna 1.10.2020 15:18
*Re: Kde a od koho se ucit tenis Kristiána. 30.9.2020 13:21
**Re: Kde a od koho se ucit tenis Monika 30.9.2020 14:20
**Re: Kde a od koho se ucit tenis Saamajna 30.9.2020 16:25
***Re: Kde a od koho se ucit tenis Monika 30.9.2020 18:58
***Re: Kde a od koho se ucit tenis Kristiána. 30.9.2020 19:22
****Re: Kde a od koho se ucit tenis Saamajna 30.9.2020 20:43
*Re: Kde a od koho se ucit tenis ...neviditelná... 30.9.2020 14:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.