My máme svým způsobem výhodu, že v Praze máme tzv. regiony, čili jakési menší sbory, které jsou sdružené v jednom větším. Normálně máme bohoslužby 1x měsíčně společně ve větším sále a 3-4x měsíčně po těch regionech, které se schází na různých místech v Praze.
A teď se halt dělá jednotné centrální online vysílání.
Domácí společenství (obvykle večer 1x týdně někdy ve všední den doma, nebo v budově sboru) máme také většinou online, my třeba přes Skype. Ten má výhodu, že technicky zdatní se připojí i s obrazem a těm nezdatným, nevybaveným, zavoláme ze Skype na telefon, takže stačí jedno předplatné Skype. A oni to mají zadarmo.
Večeři Páně jsme měli mít (doufám, já jsem nebyl připojený) zřejmě po vzoru ČCE Praha-Braník, kteří s tím přišli první, že ji vysluhuje zároveň pastor online a zároveň "hlava" společenství v domě, a slouží si jí v rodinách. Nevím jak je to řešeno u singl lidí.
O Vánocích jsme byli zvyklí chodit na půlnoční do spřáteleného katolického kostela, což žel letos odpadne.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.