| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

7.5.2021 18:26:45 Mája+kluci 07, 11

Možnost volit v zahraničí při krátké cestě

Zjistila jsem, že se mi kříží můj v podstatě jediný zamýšlený podzimní zahraniční závod s termínem voleb do Posanecké sněmovny. Což mě fakt prudí. Můžu samozřejmě vše stornovat, ale zkouším najít jiné řešení.
Už jsem si našla, že je možné volit na velvyslanectví na voličský průkaz, který mi vystaví naše obec. Ale nikde nejsem schopná zjistit, v jakém termínu tam člověk může odvolit. Je to jen ty stejné hodiny jako u nás - tj. v pátek 14-22h a sobota do 14h? To ale neodpovídá úředním hodinám konzulátu. Nebo se tam volí i s nějakým předstihem, třeba čtvrtek, pátek, atd?
Je to ve všech státech stejné, nebo si to určuje ten který konzulát?
Pokud někdo tušíte, budu ráda za každou informaci :-)
Díky předem!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Možnost volit v zahraničí při krátké ces... Mája+kluci 07, 11 7.5.2021 18:26
*Re: Možnost volit v zahraničí při krát... Lexi. 7.5.2021 20:15
*Re: Možnost volit v zahraničí při krát... EvaMarie 8.5.2021 10:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.