| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Filmy

16.9.2021 9:22:28 Škrpál

Film Kawasakiho růže

Právě v těchto dnech znovu dávali Kawasakiho růži, pro mě nejcenější Hřebejkův film a Jarchovského scénář.~d~
Jak na vás film působí? Kdysi jsme slavili v Praze moje kulaté naroky a šli na premiéru tohoto filmu, MM se po shlédnutí toho snímku tak rozčílil, že u kina praštil do koše nedopitý kelímek, nadával jako špaček na všechny blbý ženský a všechny debilní chlapy~:-D, nechtěl o filmu mluvit a vůbec asi dvě hodiny nekomunikoval~d~ Hrozně ho ten příběh rozčílil, dodneška si K.růži nepouštím, když MM je doma~:-D

Náádherné herecké výkony - Kolářová, Huba, Vlasáková, Mikulčík, Hřebíčková... Ta scéna, kdy Kolářová s Vlasákovou na sebe křičí v tom lese~n~ Ten obraz, kdy se Huba omlouvá při ceremoii a Bořek už odešel~d~... Ten moment, kdy Bořek předčítá ze Šmírbuchu jazyka českého~d~ Ta otázka: "Pročs jim věřil? Proč jsi věřil lidem, co o tebe típali cigarety?" Která scéna je obzvlášť cenná pro vás osobně?

Máte ve svém okolí nějaký podobný osud? My jsme bývalého Stb kádrováka měli za souseda, taky měl milující rodinu a já je mám moc ráda, jen o profesi jejich seniora nemluvíme~d~, oni se domnívají, že jejich otec byl skvělý noblesní člověk... My si to nemysleli nikdy, i na začátku, kdy jsme nevěděli, že byl v Stb. MM ho kdysi seřval za nedodržování sousedských vztahů~:-D, ten pán koukal jak zjara, asi na to naprosto nebyl zvyklej.~:-D

Mám moc ráda tu Skácelovu "Píseň o nejbližší vině", kterou na konci Huba čte - podbarveno příjemnou naléhavou hudbou...
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Film Kawasakiho růže Škrpál 16.9.2021 9:22
*Re: Kawasakiho růže susu. 16.9.2021 10:49
*Re: Kawasakiho růže Abigail* 16.9.2021 11:6
*Re: Kawasakiho růže libik 16.9.2021 11:9
**Re: Kawasakiho růže Škrpál 16.9.2021 12:38
*Re: Kawasakiho růže *Hany 16.9.2021 14:44
**Re: Kawasakiho růže Škrpál 16.9.2021 16:45
*Re: Film Kawasakiho růže Katka a 2 výrostci 17.9.2021 21:37
**Re: Film Kawasakiho růže Škrpál 18.9.2021 14:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.