| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Televizní pořady

29.9.2021 21:18:55 ...j.a.s...

TV seriál Ochránce - Vražda vychovatelky

Vím, že 2. díl Ochránce už dávno běžel. Tady se vyskytuje dost učitelek a myslím, že je zde i pár vychovatelek.
Pro mě tenhle díl byl zatím nejhorší a nejdrsnější.
Kdo neviděl - kluk zabije v afektu vychovatelku. Rupnou mu nervy, když na něj po několikáté tlačí, ať se vrátí z WC na pokoj. Postupně se ukáže, že kluk z pokoje prchal snad půl roku, protože jeho spolubydlící znásilňovali nejmladšího spolubydlícího. Vychovatelky a vychovatelé jsou vykreslení taky dost nelichotivě. Jedna z vychovatelek se brání tím, když říká, že tam kde jsou samí kluci v pubertě se tohle děje a že ona o tom nechtěla raději nic vědět. Pak ještě dodává, že se vychovatelky těch kluků bojí. Dále zaznělo, že nikdo dobrý tam za ty peníze pracovat nepůjde nebo že ti kluci stejně rostou pro kriminál.
Prostředí výchovného ústavu taky nic moc, škaredé, špinavé, nepodnětné.
V závěrečných titulkách informace o tom, kolik tisíc dětí a mladistvých je v ČR ve výchovném ústavu a že jsou často pod tlumícími látkami.
Mně z tohohle dílu bylo fakt zle a bylo mi líto, jestli ta děcka žijou v takovém prostředí a s takovými vychovateli. Dost mi to připomnělo prostředí filmu Requiem pro panenku.
Řekněte mi, je tohle výjimka nebo spíš norma? Já si nedělám iluze o tom, že se vychovatelka může dospívajících kluků fakt bát, tak může dělat, že nic nevidí... ale opravdu jde v pasťáku neřešit znásilnění nezletilého, protože je to jen pasťák s řadou problémů?
Byla jsem z toho úplně v šoku, jak ta vychovatelka říkala, že tam kde jsou dospívající jen kluci po hromadě, tak se prostě stává, že někdo znásilňuje jiného.
Opravdu má v pasťácích dospívající tak malé zastání?
Nebo ty tlumící látky. Myslela jsem, že je to minulostí. To fakt někdo v dnešní době nadopuje v pasťáku dospívajícího, aby od něho bylo pokoj?
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: TV seriál Ochránce - Vražda vychovatelky ...j.a.s... 29.9.2021 21:18
*Re: Ochránce - 2. díl - zabití vychova... Ráchel, 3 děti 29.9.2021 21:39
*Re: Ochránce - 2. díl - zabití vychova... Monika 29.9.2021 21:50
**Re: Ochránce - 2. díl - zabití vycho... *Hany 29.9.2021 23:53
***Re: Ochránce - 2. díl - zabití vyc... Škrpál 30.9.2021 0:4
*Re: Ochránce - 2. díl - zabití vychova... ...neviditelná... 30.9.2021 0:34
**Re: Ochránce - 2. díl - zabití vycho... Dana 30.9.2021 10:49
***Re: Ochránce - 2. díl - zabití vyc... kachna_ 30.9.2021 17:15
***Re: Ochránce - 2. díl - zabití vyc... ...neviditelná... 30.9.2021 19:17
****Re: Ochránce - 2. díl - zabití v... ...neviditelná... 5.10.2021 20:11
*Re: Ochránce - 2. díl - zabití vychova... Košík_růží 30.9.2021 7:39
**Re: Ochránce - 2. díl - zabití vycho... Rigel 1.10.2021 14:30
***Re: Ochránce - 2. díl - zabití vyc... ...neviditelná... 1.10.2021 17:4
***Re: Ochránce - 2. díl - zabití vyc... Škrpál 1.10.2021 18:1
*Re: Ochránce - 2. díl - zabití vychova... Dari79 30.9.2021 13:0
*Re: Ochránce - 2. díl - zabití vychova... Pollyenka 30.9.2021 13:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.