| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

12.3.2022 17:16:29 Milena Janečková

Lidé, kteří milují a myslí na bývalé

Ahoj,

vím že je to hodně divný dotaz a asi vám budu připadat nevyzrálá že se na to ptám. Přiznávám, je mi teprve 19 a zažívám svůj první vztah. Můj přítel je ale o něco starší a měl přede mnou vážný vztah s ženou která mu zlomila srdce. Je to ale už pár let zpátky a on tvrdí, že se přes to přenesl.

Přítel je opravdu láskyplný a pozorný, pamatuje si všechno co mu řeknu, doslova si mě hýčká. Z toho jak se chová, mám upřímně pocit, že je do mě zamilovaný, ale jsme spolu teprve 2 měsíce a protože jsem nikoho neměla, nemám žádné srovnání.

Občas na internetu, na různých portálech narážím na příběhy holek, kdy pro ně partner byl první láskou a ony pro něj druhou (jako že měl před nimi vážný vztah, ve kterém byl taky zamilovaný). Ty holky obvykle píšou, že na začátku bylo všechno kouzelné, ten kluk je opečovával, nosil květiny, byl gentleman a ony se šíleně zamilovaly. Ale po několika měsících, kdy ta prvotní zamilovanost opdpadla, si začaly všímat a uvědomovat, že ten muž vlastně vůbec zamilovaný nebyl, že mu třeba na té holce záleželo, a tak se snažil jí dělat radost a dobýt si ji pro sebe, ale žádný velký cit tam nebyl. Postupně se ty holky v tom vztahu začaly cítit opuštěné, podvedené protože čekaly, že i ony pro toho kluka budou velkou láskou. Ale on je nikdy neviděl jako svou jedinečnou princeznu, ale jen jako obstojnou potenciální manželku, když už ta první není k mání. Samozřejmě, může být hůř, třeba když vás muž chce jen na sex, ale i tohle musí být strašlivě bolestné.

Vrtá mi ale hlavou, jak je možné že to ty ženy nepoznaly a došlo jim to třeba až po roce nebo dvou. Umí muži opravdu tak dobře předstírat? Nebo jsou to holky, které mají tak nízké sebevědomí, že jim i jedna sms týdne stačí jako důkaz lásky?
Já jsem ve svém vztahu moc šťastná, ale když si přečtu něco takového, úplně zpanikařím. Říkám si, že když to nepoznaly tyto holky, často ani zkušené ženy, jak můžu věřit svému úsudku?

Je tu někdo, je jedno jestli muž nebo žena, kdo něco takového zažil, a může popsat, jestli to jde nějak poznat i na začátku vztahu? A podle čeho? Nebo jestli je tu někdo, kdo taky nemůže zapomenout na ex - jste ke svým partnerům aspoň upřímní a ví o tom, že pro vás nejsou a asi nikdy nebudou č.1?

Prosím nesmějte se mi, vím že jsem ještě děcko, ale některý ty případy jsou fakt síla, třeba tohle:
https://thelife.com/cant-forget-my-first-girlfriend
nebo:
https://www.emimino.cz/diskuse/stale-miluji-byvaleho-ale-jsem-vdana-co-delat-272036/
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Lidé, kteří milují a myslí na bývalé Milena Janečková 12.3.2022 17:16
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Jojona 12.3.2022 17:43
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Marika Letní 12.3.2022 18:48
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Yuki 00,03,07 12.3.2022 19:11
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Dari79 12.3.2022 20:31
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Dari79 12.3.2022 20:35
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Škrpál 13.3.2022 1:54
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Pruhovaná 13.3.2022 3:36
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Marika Letní 13.3.2022 9:9
***Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na... Milena Janečková 13.3.2022 10:12
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Ráchel, 3 děti 13.3.2022 19:45
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Žžena 13.3.2022 10:43
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... 77kraska 13.3.2022 11:15
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Stará husa 13.3.2022 11:28
***Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na... 77kraska 13.3.2022 11:55
*Re: Lidé, kteří milují a myslí na býva... Gladya, bývalá dasa, 13.3.2022 19:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.