| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - pojištění

6.8.2022 17:03:16 Bouřka

Pojišťovna - nahlášení dopravní nehody

Tak jsem se poprvé dostala do dopravní nehody s někým, zatím mé veškeré karamboly zahrnovaly akorát mě a led. Krom plechů nikdo žádnou újmu krom duševního otřesu naštěstí neutrpěl, zavinění bylo vcelku jednoznačné, já zastavila před přechodem, nezkušený mladý řidič za mnou to nečekal (je to tam fakt blbý a hůř přehledný) a neubrzdil to. Oba to máme poněkud pochroumaný, nicméně nic dramatického a ani společná totálka obou vozů by nejspíš neudělala sumu 100 tisíc, takže jsme to vyřešili sepsáním záznamu. Protože potřebuju auto rychle zprovoznit, tak jsem to na jeho pojišťovnu nahlásila sama. Akorát teď nevím, jestli to mám hlásit i na svoji, nepředpokládám, že by po mě byla žádána nějaká náhrada.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Pojišťovna - nahlášení dopravní nehody Bouřka 6.8.2022 17:3
*Re: Pojišťovna - nahlášení dopravní ne... Despi 6.8.2022 17:21
*Re: Pojišťovna - nahlášení dopravní ne... Marika Letní 6.8.2022 19:1
*Re: Pojišťovna - nahlášení dopravní ne... ...neviditelná... 7.8.2022 10:32
*Re: Pojišťovna - nahlášení dopravní ne... Lupus 8.8.2022 8:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.