| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Oblečení a obuv

5.5.2023 11:13:03 Piggy

Výplň po vyprání zcuckovatěla

S velkou radostí jsem si v lednu konečně pořídila zimní bundokabát, střih, velikost, barva, cena vyhovovala, byl i teplý...značka Navahoo. Stála 3000 kč.
Tak jsem ho poprvé vyprala po sezoně a výplň (syntetická) zcuckovatěla, ale jen na zádovém díle. Přední díly i rukávy mají stále celistvou výplň. No, zklamání ~:(. Nejspíš dvojí kvalita výplně na jedné bundě, je to vůbec možné? Podařilo se mi cucky jednotlivě ručně roztřepat, nicméně to není 100% a mám obavy:
-zda se mi při dalším nošení neshlukne opět do chuchvalců (vlivem tření apod..)
-bojím se dalšího vyprání (po další zimní sezoně), aby bylo vratné, kolikrát to tak mohu udělat..?
Zvažuju reklamaci, ale nejistý výsledek, zvláště, když jsem ty cucky roztřepala. Také, už nemají stejný typ a barvu na výměnu.. musela bych shánět jinou a to je dosti složité, co jsem naprohlédla internet, tak se mi do toho taky moc nechce..
Prala jsem i jiné bundy - sportovní a městské vyteplené a nestalo se mi to u nich.
Jakou máte zkušenost s cuckovatěním, roztřepáváním a následnou stabilitou výplně po dalším nošení, reklamacemi?
Případně nějaký dobrý tip, co s tím?
Odpovědět

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Kosky