| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

2.2.2024 7:27:03 kachna_

Uvedení koníčku do životopisu

V obecné rovině umím životopis napsat, mám ho připravený a průběžně ho upravuji, ale naskytla se mi příležitost zažádat o místo u neziskovky, prostřednictvím které realizuju svůj koníček.
Tím pádem informace, které by jindy nebyly relevantní (osvědčení v rámci koníčku, orientace v organizační struktuře..., je toho hodně, žiju s tím koníčkem už 30 let), důležité jsou.
No, ale stejně přemýšlím, zda to tam uvést a pouze nevytunit motivační dopis. Jak byste postupovali vy?
Pokud byste údaje nerozváděli, tak je to jasné, uvedu pouze do dovedností vše důležité, rozvedu v motivačním dopise.
V případě rozvedení v životopise, vypsali byste pod pracovní kariéru i tu neziskovkovou? Pod jsem myslela psacovní a pak odrážku "název neziskovky" a vypsala bych vše podstatné vč. těch osvědčení a na konec klasika koníčky.
Díky za nápady a postřehy
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Uvedení koníčku do životopisu kachna_ 2.2.2024 7:27
*Re: Popsat koníček do životopisu? LadyP 2.2.2024 8:29
**Re: Popsat koníček do životopisu? kachna_ 2.2.2024 8:47
*Re: Popsat koníček do životopisu? Lenka Pražanda 2.2.2024 9:42
*Re: Popsat koníček do životopisu? Gigi 2.2.2024 10:57
*Re: Popsat koníček do životopisu? 77kraska 2.2.2024 12:6
**Re: Popsat koníček do životopisu? Salamajka 2.2.2024 12:32
*Re: Popsat koníček do životopisu? Ropucha + 2 2.2.2024 13:27
*Re: Popsat koníček do životopisu? Pole levandulové 2.2.2024 13:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.