| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Kosmetika

12.2.2024 21:28:14 Konzerva

Líčení (mých) očí

Líčím si jen horní víčka. Udělám tmavou linku a pak nějakou barvu do ztracena.

Linku dělám tmavou tužkou, ne ostrou a tenkou, protože tou další barvou tu linku trochu rozetřu, aby přirozeně přecházela do té barvy. Barevné líčení volím decentní - hnědá, šedá, lehce do modra nebo do fialova, a rozetřít doztracena. Dělám to jen na tom horním pohyblivém víčku, nejdu s tím na tu oblast nad.

Můj problém je ten, že do 2 hodin se mi to líčení rozpije a rozplizne na místa, kde nemá co dělat, typicky na spodní víčka.

Vyzkoušela jsem varianty mastné stíny (v tužce), ty sypací (i s nějakým mastným podkladem), různé značky.

Řasenku téměř nepoužívám, protože tam to funguje podobně - za 2 hodiny ji mám rozmazanou na spodním víčku. Ale tam tomu aspoň rozumím - pouští to i ze spodních řad a usadí se na spodním víčku. Ovšem když mám stíny jen na horním, tak jak doputují na spodní víčko, to je mi záhadou.

Nemáte prosím nějaký tip nebo vychytávku, co se mnou?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Líčení (mých) očí Konzerva 12.2.2024 21:28
*Re: Líčení (mých) očí Janinka a dvě princezny 13.2.2024 7:34
**Re: Líčení (mých) očí Inka ..|-.|-.-|.- 13.2.2024 9:35
*Re: Líčení (mých) očí Peppa 13.2.2024 9:29
*Re: Líčení (mých) očí Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 13.2.2024 9:47
*Re: Líčení (mých) očí Konzerva 14.2.2024 17:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.