| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

11.8.2024 10:03:39 wexi

Booking - jizdenky z letiště do ubytování

Nikdy jsem tuhle službu nevyužívala, až teď, a nechápu jednu věc :-) To se dají koupit jízdenky jen z letiště do ubytování pro cestu tam, zpět to nejde, nebo jsem úplně blbá? :-) Zpáteční to sice nabízí ale s tím, že zpáteční jde využít jen druhý den od použití první. Ok, tak jsem chtěla koupit jednosměrnou pro cestu tam, ok, to se povedlo, cena super, ale pro cestu zpět sice jde nastavit datum návratu, ale už to stále píše jen stanoviště z letiště do ubytka, ne protisměr, ačkoliv to mám v tom pravém okně otevřeno jako cestu na letiště. Tak jsem z toho jelen :-) (konkrétně je to Luton - centrum)
Nemá někdo zkušenost, jak to udělat, nebo to fakt nejde? Jízdenky přes dopravce přímo koupit můžu, ale tady to vycházelo s 50% úsporou, tak proč toho nevyužít i na zpět :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Téma: Booking - jizdenky z letiště do ubytován... wexi 11.8.2024 10:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.