Dneska jsem ji koupila. A upeču ji zítra, dost možná jenom tvarohovou.
Napadl nás nejspíš covid, nebo takto zle mi bylo naposled při covidu, včera jsem jsem nevěděla o světě a děti se s manželem hlídaly samy, nikdo by nevěřil, co dokáže smečka dětí s chlapem během jednoho dne udělat za bordel. Dnes už jsem mohla chodit, tak jsme vyřešili nákup a poklidila jsme alespoň kuchyni. Vánoční výzdoba v tom binci vypadá dost divně.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.