nebyla bych si tak jistá, že dát učební obor na druhý místo a dost je dobrá strategie, pokud tam bude nával dalších s podobným zájmem, tak se nedostane
zjistila bych si na sš, jak to udělat, aby mohl dát obor a podobor, pokud to nejde, tak klidně jiný obor na stejné škole a přestoupit na podzim, nebo stejný obor jinde a nebo dva učební, to záleží na známkách a na tom, jak moc si věří u přijímaček
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.