20.6.2026 17:16:13 babi_
Re: Co budete dělat o víkendu?
na okna jsem tu měla paní uklízečku ve středu, to bylo ideální počasí. Sama se na ně necítím ani fit ani kompetentní, o lenoře ani nehovoře.
Včera jsem odpoledne zahájila víkend návštěvou u přátel, on má po operaci kyčle, a jinde než u nich doma ho nějaký čas neuvidím.
Dneska jsme s dětmi pokládali koberec v patře, přičemž nejzajímavější část byla asi stěhování role hore. Nakonec to ale byla rychlá akce, za hoďku bylo položeno včetně vystěhování nábytku vedle. Zpátky prej to daj až zítra, až si koberec lehne a případně opravíme chybky.
Zítra tu budu mít širší rodinu na vítání léta (plus moje nedávné narozeniny) - cca 20 osob + pes, připraveno mám, tak snad na pohodu

Odpovědět