| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

24.6.2026 10:04:41 susu.

Re: Olomouc

My byli v Olomouci v zoo a ta se nám líbila. pak jsme byly an svatém kopečku, tam se nám líbilo moc, jen jsme se plácli do trávy a odpočívali. A pak jsme byli an hradě, ale je tam muzeum, ale i tak se nám to líbilo. No a pak jen tak procházka po náměstí s orlojem. A když jdeš to historickou částí, tak je tam všude hromada kostelů.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Olomouc ALL 24.6.2026 8:47
*Re: Olomouc susu. 24.6.2026 10:4
*Re: Olomouc Monika 24.6.2026 13:38
*Re: Olomouc byvala radka 24.6.2026 14:21
*Re: Olomouc Abigail* 24.6.2026 17:44
*Re: Olomouc Blanče 24.6.2026 21:29
**Re: Olomouc Inka ..|-.|-.-|.- 24.6.2026 21:38

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.