| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

24.6.2026 13:38:00 Monika

Re: Olomouc

Olomouc má hezké kompaktní centrum (s orlojem), to bych si určitě prohlédla i přes horko, třeba v rámci večerní procházky. ZOO je super, nachází se právě na Svatém kopečku, tj. máš to dva v jednom a okolo lesy, určitě by tam šlo strávit celý den - ovšem je to kus od Olomouce, bude asi třeba vyhledat dopravu. Potom koukám, že na druhou stranu od Olomouce je pěkné koupací jezero (pískovna), tak tam bych já asi v těchto vedrech zamířila, i okolní příroda vypadá na mapě zajímavě. Píšou, že je to 4 km od centra, tak to bych já asi šla pěšky, ale taky záleží, kde budete bydlet ... Osobně tedy znám z Olomouce jen centrum, sportovní halu a jednou na Vrchním soudě jsem tam byla :-) A v ZOO, když byly děti malé.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Olomouc ALL 24.6.2026 8:47
*Re: Olomouc susu. 24.6.2026 10:4
*Re: Olomouc Monika 24.6.2026 13:38
*Re: Olomouc byvala radka 24.6.2026 14:21
*Re: Olomouc Abigail* 24.6.2026 17:44
*Re: Olomouc Blanče 24.6.2026 21:29
**Re: Olomouc Inka ..|-.|-.-|.- 24.6.2026 21:38

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.