| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : eMiminko

8.6.2001 10:35:08 Zuzana,32 let,syn 8 let

Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepší věk na miminko? Kdy je pozdě a kdy zase moc brzy??

Ahoj Katko,
já myslím,že pozdě není nikdy.Záleží na tom,jestli se žena na to miminko cítí.Já jsem svého syna porodila když mi bylo 23 a půl,a pro mně to bylo akorát.Ani pozdě ani brzo.Já si třeba nedovedu představit,že bych rodila v 19 letech.Když se mně máma ptala jestli a kdy by sme chtěli druhé dítě,ríkala jsem a pořád říkám že zatím je času dost.Moje máma na to"přece nebudeš rodit ve 35 letech,to je už pozdě".Ale já jsem toho názoru že proč ne?Když se na to já cítím a chtěli bychom to,tak klidně i ve 35 letech.Ostatně moje bývalá kolegyně porodila svoje 4 dítě ve 40 letech a rodila společně se snachou.Vyšlo jim to tak,že byli spolu i na pokoji.Takže Katko,pozdě není nikdy,ale myslí,že aspoň 1 malý pokojík třeba v bytě rodičů a nějaké to finační zabezpečení je nutné.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kdy myslíte, že je ten nejlepší věk na m... Kačka 5.6.2001 11:10
*Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepší vě... Zuzana,32 let,syn 8 let 8.6.2001 10:35
**Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepší ... Jarka, dvě dcery 8.6.2001 11:48
***Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepš... Zuzana,32 let,syn 8 let 8.6.2001 13:41
****Re: Kdy myslíte, že je ten nejle... Jarka, dvě dcery 11.6.2001 11:21
*****Re: Kdy myslíte, že je ten nej... Zuzana,32 let,syn 8 let 11.6.2001 11:36

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.