| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : eMiminko

5.6.2001 11:10:07 Kačka

Kdy myslíte, že je ten nejlepší věk na miminko? Kdy je pozdě a kdy zase moc brzy??

Ahojky,

jsem obyčejná 23 letá dívka, co začíná mít pocit,že jí utíká život... nemám zatím vlastní bydlení - ono při dnešních cenách bytů to ani není asi nic neobvyklého...nemám po kom byt získat.... smůla... můj současný přítel je na VŠ a čeká ho 5 let studia ještě.... nevím proč ale mám z toho všeho takový bezmocný pocit... miminko už bych moc chtěla, jenže nemám kde bydlet, neměla bych ho jak zabezpečit a to asi není právě to pravé... jenže až mi bude 28cet....možná byt už mít budu když si vezmu úvěr ke stavebnímu spoření, ale zase co to ostatní.. a co když přítel pokud s ním ještě stále budu.... a já doufám že jo, protože to je asi opravdu největší a nejčistší upřímná láska jakou jsem kdy zažila... dlouho jsme byli (několik let..) kamarádi a pak najednou :o)) No ale hlavní otázka je.....kdy je pozdě? kdy je brzo?......KDY?! zkuste mi prosím poradit...možná jste se někdy taky cítili jako já....prosím...děkuji Katka
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kdy myslíte, že je ten nejlepší věk na m... Kačka 5.6.2001 11:10
*Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepší vě... Zuzana,32 let,syn 8 let 8.6.2001 10:35
**Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepší ... Jarka, dvě dcery 8.6.2001 11:48
***Re: Kdy myslíte, že je ten nejlepš... Zuzana,32 let,syn 8 let 8.6.2001 13:41
****Re: Kdy myslíte, že je ten nejle... Jarka, dvě dcery 11.6.2001 11:21
*****Re: Kdy myslíte, že je ten nej... Zuzana,32 let,syn 8 let 11.6.2001 11:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.