| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

14.9.2006 21:35:11 kaculda

halole:o))

Ahoj:O))),

vsem zarijnatkum prejeme VSE NEJLEPSI:O)))).

Mirce a Dande gratulujeme k princeznickam:))).

My uz mame oslavu za sebou:O))), fotky jsem dnes vyrazovala, tak se musim juknout, jak se sem davaji ( vzdycky musim hledat muj navod).

Ja jsem od pulky srpna zacala delat, takze mi Johanku uz minuly tyden vzali do skolky, tady je skolka jen do pul druhe, takze jen pul dne.
Musim rict, ze od prvniho dne dala manzovi pusu a sla dovnitr, to bylo minuly tyden, a tenhle jsem s ni chodila ja , a pookazde plakala:(((, ale to me ani moc netrapi, vim ze hned prestane, horsi je, ze ji ucitelka ohodnotila jako "EXTREM", takze pokazde kdyz pro ni jdu, jdu jak na popravu, co o ni uslysim:((. Holky, nebudete mi verit, ale ona pry i plive na knizky...doma jeste neco takoveho neudelala, kdyz to ted pisu, tak nad tema historkama smeju, ale v te cvhili, kdy tam stojim a ona mi rika, ze takhle to dal nejde...:((((. To ze to nebude lehke, s jeji divokou povahou jsme vedeli, ale tak kruty jsme to necekali:)))))), ted se uz jen smeju:O))).

Jinak dostala kuchynku(podruhe lepsi), umele potraviny na vareni,maxi-cosi na panenku, mixer a veliky baleni modeliny...te my spotrebujeme hrooozne moc:))). Ja jsem porad premyslela o kole, ale k Vanocum dostala kolobezku, tak ji jeste necham trenovat a kolo koupime az pristi rok.

Tak se vsichni mejte, at nam deticky rostou jak z vody a vsechny mimiskove taky. Kaca a Johanka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Hoj :-) Bajka + 2 brouci 13.9.2006 20:33
*Re: Hoj :-) Toci 14.9.2006 9:39
**halole:o)) kaculda 14.9.2006 21:35
***streda konecnad,Krystof03,Kaja06 27.9.2006 16:34
****Re: streda Janijaja 3.10.2006 15:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.