| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

3.10.2006 15:03:41 Janijaja

Re: streda

Ahoj holky, vidim, ze novy skolni rok dava vsem opravdu zabrat. Jak se mate? Petulo to jste meli fakt stesti - andilka straznyho. Kaculdo a neni to spis problem tech ucitelek, jako ze Johanku nezvladaji? Proste se ji nestihaji venovat. Honzik dela nejvetsi kraviny kdyz se mu nevenuju- napriklad kdyz sedim pred pocitacem. Manzel mel nejakou praci v NOrmandii, tak jsme jeli s nim. Najezdili jsme skoro 2500 km od stredy do nedele. Casto jsme zastavovali na curani a jemu se libilo curat na kolo od auta. No a pak kdyz jsme se vratili domu a ja si druhy den sedla na pocitac, pocural mi kolo toho svyho auticka co ma tady doma v obyvaku..
Taky jsme byli na tyden na Krete - od svatebni noci nase prvni poradna dovolena. Nekteri Řeci se mi fakt líbili. Vysoký tmavý, ale s modrejma očima. Překvapilo mě ale docela, že je tam ještě větší nepořádek kolem silnic, než u nás v republice :-) Ale lidi jsou tam jinak moc milí. Pronajali jsme si auto a procestovali ostrov na zapad od Heraklionu. No hlavne jsme si užívali moře :-) Češi tam mají ale docela krutou pověst. Barmani a servírky v jednom hotelu si stěžovali, že říkáme jen "drei beer" a žádný "bitte" za tím neexistuje....
No a já mám asi vešky - běhají tu teď po školních dětech. Děti se vůbec nedrbou, no jenže jsem to já, kdo má v rodině ještě pořád, i přes neustále kojení, nejvíc vlasů, ach jo... No a připadá mi, že Honzíka pokousala blecha... máte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte, kde se to dá najít, jak vypadá bleší kousanec a jak poznám, jestli to byla jen jedna náhodná někde chycená od psa, nebo kde jí vzal a jak se jí zbavit???
Holky a co pracujete?? A jak řešíte hlídání?? Já konečně včera sesmolila životopis (ten poslední byl asi sedm let starý... ale ještě pořád nemám úplně jasno, co vlastně a jak chci...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Hoj :-) Bajka + 2 brouci 13.9.2006 20:33
*Re: Hoj :-) Toci 14.9.2006 9:39
**halole:o)) kaculda 14.9.2006 21:35
***streda konecnad,Krystof03,Kaja06 27.9.2006 16:34
****Re: streda Janijaja 3.10.2006 15:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.