| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kolín

13.4.2008 11:20:27 Markéta&Tadeášek

hezke dopo

Ahoj holky,

tak venku je tak krasne a ja doma zavrena delam obed ~f~, no tak jsem si aspon odskocila k vam.~j~

Firstovko, no na AJ jsem nebyla a dalsi pry bude az za tri tydny, co mi psala kamaradka, co tam byla. Taky jsem ji posilala sms, at me omluvi, ale asi to tedy nevyridila. Jinak jsme absolvovali cestu do Caslavi s nahradnim oblecenim, plinou kolem krku a Táda dostal suchy rohlik a ten zvykal a prezil to tam a zpet, tak to treba mel jen ty dva dny nejaky chabrus zaludek.

Teto Taurinko, gratulujeme k mimiskovi.~s~ Teda na ten Havlickuv Brod slysim tolik pozitiv z vice stran. Táda mel taky 3850g, ale ne ze jsem mela jen nastrih ale i vnitrni potrhani a sili to 45min, coz je muj nejhorsi zazitek z porodu, je fakt, ze zalezi na plno vecech okolo, ze se to neda srovnavat, ale verim, ze kdyby me ta PA neskocila takovym fofrem na bricho, tak to takhle nedopadlo.

S tim hristem u STAPu je to super, my tam byli zrovna vcera, manzel tam mel cely den floorbalovy turnaj a moc vyziti tam teda neni.

Holky, mam pocit, ze Kabáty jste prosvihly, turne Corrida meli vloni po celych Cechach.;) Ale bylo to super. Ted budou mozna v ramci nejakyho festaku, netusim kde nebo mate nekdo jine info ? Sice v Presu psali, ze by mistni zastupitele radi otevreli amfiteatr na Ostrove skupinou Kabát, ale za tyden uz psali, ze na Kabáty Kolín financne nestaci, asi vycerpal pri stavbe toho megaamfiteatru ...



;)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
hezke dopo Markéta&Tadeášek 13.4.2008 11:20
*Re: hezke dopo Petris,Krýša-07/02,Karin-07/09 13.4.2008 12:11
**Re: Tábor s dětičkama Petris,Krýša-07/02,Karin-07/09 13.4.2008 12:20
**Re: hezke odpo Markéta&Tadeášek 13.4.2008 14:48
***Re: hezke odpo jaholuda 13.4.2008 15:22
****tábor pro rodiče s dětmi Lenka323 4.3.2010 21:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.