| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kolín

Re: hezke dopo

Ahojík,hezkoí neděli á všem a miámískovi od Taurinky jen samé štěstíčko a zdravíčko..je to kus a krásný...
Kamarádka rodila taky v HB.-.no příští rok přemýšlím o druhém mimi-že bych taky využila daleké porodnice?? Já tady v KO jim nevěřím-v ničem,ale když není zbytí,holt sem musím se synem nebo sama-třeba v noci,ale když si vzpomenu že mě prdla voda ve 22 a před půlnocí byl Krys na světě,asi bych nevolila zas tak dalekou porodnici a hlavně mě veze švagr-manžel nemá řidičák,tak nevím,asi mi KO budemuset být zas dobrý.
Mě taky nastřihávaly-málo jsem spolupracovala..no a šití mi zmrvily,že doteď cítím při změně počasí jizvu-mám jí pěoně hnusnou a křivou...
Jinak já bych brala s dětma jen prodloužený víkend,protože nebudu mít už tolik dovolené na celý týden.Už mámj vybraných 5 dní , v červnu letíme do Bulharska-to si budu brát 8 dní a zbyde mi 7- a to si nechám na strýčka příhodu nebo na vánoce...
Jinak já jsem přes ten odkaz se nějak proklikala a našla ten společný tábor s maminkama,mrknu tam ještě jednou a podám info.
Pa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
hezke dopo Markéta&Tadeášek 13.4.2008 11:20
*Re: hezke dopo Petris,Krýša-07/02,Karin-07/09 13.4.2008 12:11
**Re: Tábor s dětičkama Petris,Krýša-07/02,Karin-07/09 13.4.2008 12:20
**Re: hezke odpo Markéta&Tadeášek 13.4.2008 14:48
***Re: hezke odpo jaholuda 13.4.2008 15:22
****tábor pro rodiče s dětmi Lenka323 4.3.2010 21:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.