| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Marihuana má velká rizika

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 253 [Dalších 183 >>]
hdiguhe
  • 
9.9.2005 15:26:06
Tráva je velmi nezdravá ale v něčem je i dobrá bohužel
hdiguhe
  • 
9.9.2005 15:25:55
Tráva je velmi nezdravá ale v něčem je i dobrá bohužel
Lída
  • 
29.8.2005 9:37:40
Hanko zřejmě se jedná pouze o přecitlivělost. Znám to, máme to v rodině. Nic vážného to nebude.
Pokud zapomene dýchat, doporučuje se zmáčknout trošku hrudník nebo trochu pokropit obličej vodou,aby se lekl a nadechl.

Hanka
  • 
28.8.2005 14:58:21


Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Mám 11 měsíčního syna a asi od 2 měsíců má problém, že při leknutí, např. když upadne na zem začne plakat a rázem lapat po dechu. Nemůže se jednat o nějakou poruchu?
Děkuji Hana




































































































































































































































































































Hanka
  • 
28.8.2005 14:57:00


Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Mám 11 měsíčního syna a asi od 2 měsíců má problém, že při leknutí, např. když upadne na zem začne plakat a rázem lapat po dechu. Nemůže se jednat o nějakou poruchu?
Děkuji Hana




































































































































































































































































































25.8.2005 22:14:13
Mila Radko, nevidela bych to tak tragicky. Myslim, ze ta trida neni nijak vyjimecna, takhle to chodi na vetsine skol, co znam, uz dost dlouho. A presto z tech skol nevychazeji povetsinou vypatlany debilove. muj syn si taky sveho casu pestoval a byla jsem rada, ze ma konicka. za prve vypestovana trava doma, bez specialnich podminek, je vpodstate seno a tudiz ma minimalni ucinek, oproti tomu, co se da koupit, coz zejmena rodic skolou povinneho ditete oceni. Za dalsi tim za to neutraci penize a ziska vztah - k rostline, ne ke droze. On pak prevzal peci o cele rostlinstvo u nas doma a zacal pestovat i uplne jine kytky, okrasne a nebo ruzne, co nasel nekde na mezi a chtel vedet, jak kvetou, zkousel i bonsaj...
Myslim, ze nejvetsi problem je v tom, ze deti z jedne strany slysi rodice a ucitele, jak je to strasne a skodlive a vsechno mozne a ty hodne holcicky pak muzou byt vydesene. na druhou stranu vidi a slysi sve spoluzaky, kteri si to chvali a vidi na nich, ze se jim v zasade nic nedeje a ziskaji pocit, ze je jen nekdo buzeruje a strasi. Muzou tak marihuanu podcenit mnohem vic, nez kdyby se jim dostalo objektivnich informaci.
25.8.2005 22:05:11
Ne, Elisho, vsechny matky nejsou vylizany. Ja to na svem synovi velmi dobre poznam. A on to taky prede mnou netaji, protoze zna moje nazory... A jedna zasadni vec - marihuana mozna, ale alkohol rozhodne NENI mekka droga. Mozna mas ted same jednicky, ale kdyby sesnaucila jeste slusne vyjadrovat, bylo by to lepsi, takhle to vypada, ze si vylizana ty (nebo vychlastana, potazmo vyhulena???)...Ze si da nekdo i v tomto veku jointy nebo pivko, je normalni, ale vseho s mirou plati rozhodne - ony zy bunky odumiraji postupne, ale az ty samy jednicky mit nebudes, tak uz mozna budes tak mimo, ze si toho ani nevsimnes...
25.8.2005 21:54:53
SIMINAA: Jeden duvod bych videla - tvoji prehnanou sebeduveru a pripominani "neceho tvrdsiho"...Kdyz nekdo tvrdi, ze je presvedcenej, ze si nikdy nic tvrdsiho neda, tak je to na povazenou. Hulis - tak hul a neres nic tvrdsiho, to totiz nema zadnou souvislost...To je jako bych si dala kofolu a tvrdila, ze si stejne koks nikdy nedam...
Airi
  • 
25.8.2005 21:24:20
Není!!můj přítel taky trpí nebo spíše trpěl astmatem,ale od ty doby co hulíme se vše mnohem zlepšilo....už nemusím mít strach,že má prázdné dýchátko a že se mi udusí...těď už bez toho dýchátka žije dobrých 5 let bez jakehokoliv záchvatu.....
vstřebávátor
  • 
24.8.2005 0:13:56
Přál bych mu špeka
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 253 [Dalších 183 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.