| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Další spasitelé na obzoru?

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 73 [Dalších 13 >>]
abcd
  • 
17.9.2007 23:44:02
Chtěla bych se trochu české televize zastat, pořad jsem neviděla, tak nevím o co tam šlo. Ale neviděla bych v jeho natočení nějaké spiknutí, spíš málo informací o provozovatelích toho kurzu. Měli by samozřejmě mít vše ověřené, ale při té spoustě vlastních pořadů se může takovéhle opomenutí asi stát. Napsala jsem jim dotaz pod informace o pořadu Pomáhejme si, uvidím co mi odepíšou. Je tam kolonka na připomínky , bylo by určitě dobré, kdyby tam napsalo co nejvíc lidí, aby se podobné zavádějící informace v pořadech pro děti neobjevovaly. abcd
  • 
17.9.2007 23:25:47
Děkuji za upozornění. Dost mě šokovalo, že je něco takového možné. Při čtení článku jsem zbystřila v okamžiku, kdy jsem se dozvěděla, že pro práci s dětmi s poruchami učení nevyžaduje zmíněná instituce příslušné vzdělání. O co jde mně osobně došlo, jakmile jsem uviděla jméno Hubbard, ale to je jen náhoda, někde jsem o scientologii četla a informace o tom, jak se dá pod hlavičku vědy manipulovat lidmi mě zaujala natolik, že jsem zaregistrovala i jméno. To říkám proto, že řada lidí takové informace mít nemusí. A asi jsem naivní, ale předpokládala jsem, že k takovýmto aktivitám je třeba nějaká akreditace či certifikkát.
Katoun
17.9.2007 22:32:10
Tento pořad jsem zaragistrovala vždycky v pátek, protože se vysílá v čase Kouzelné školky, která je během týdne. Někdy se mi povede něco shlédnout, není to ale často, protože pro moje děti věkem 3,5 a 1,5 roku není tento pořad atraktivní. Propagace scientologie v pořadu pro děti v souvislosti s dysporuchami, mi ale připadne doslova zrůdná. Jsem docela zvědavá, Ursi, jaké stanovisko ti ČT zašle. Byla bych docela pro, kdybys byla ochotná jejich odpověď uveřejnit na těchto stránkách. Myslím, že by zajímala i ostatní maminky. Předem děkuji.
Ursi
  • 
17.9.2007 20:58:40
Já jsem viděla reprízu pořadu Pomáhejme si minulý čtvrtek o půl třetí odpoledne na ČT 2
Senedra
17.9.2007 20:47:50
Můžu se zeptat, kdy přesně ten pořad běžel?
Ursi
  • 
17.9.2007 20:17:41
Už j.sem napsala mail do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, je to asi dva dny, tak čekám, jestli se mi někdo ozve
17.9.2007 20:14:00
Ursi, pokud jsi toto vše vážně zjistila, nechceš napsat do televize, aby věděli, co a jak, a celou tu bublinu informací pořádně ověřili? Je opravdu dost velký úlet, že si to neověřili ještě před odvysíláním. No, možná nejsou tak zkušení, já o scientologii taky ještě v životě neslyšela. Naskýtá se ovšem otázka, jestli si veřejnoprávní televize (narozdíl ode mě) SMÍ DOVOLIT být nezkušená! To, co píšeš, by se měli lidé dozvědět v širším měřítku než jen na Rodině.
Ifka
  • 
17.9.2007 20:02:32
Děkuji, že mi někdo vysvětlil, co je to ten Basic zač. Když jsem viděla letáčky u nás v obchodech a v novinách, jen jsem si říkala, proboha, rodiče těch nebohých dyslektiků, doufám, že tomu bludu nevěříte. To by pak učitelé ve škole byli vlastně břídilové, a pokud by šlo něco tak lehce odstranit jako poruchy učení, asi by za to už někdo dostal Nobelovu cenu.
Martina + Davídek 19m
  • 
17.9.2007 19:06:35
viz www.vesmirnilide.cz

to je tak absurdní, za chvilku začnu věřit i v to, že existují hobiti i skřeti 8-)))
a Bradavice i s Brumbálem
17.9.2007 19:04:04
Jj, také mají školy angličtiny.
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 73 [Dalších 13 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.