| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dnes porodíte svoje dítě

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 129 [Dalších 59 >>]
Hanka
  • 
26.8.2008 20:49:35
Kterej debil sem ten článek dal?
26.8.2008 20:15:31
To snad nemuze autor myslet ani vazne ani ze srandy.Po precteni pokud cekate prvni dite a mate kontrakce mate spoustu casu(nekolik hodin)jsem malem spadla ze zidle.Mne kontrakce zacali ve 4 a v pul sedme jsem porodila,kdybych se ridila radou tohoto blazna a byla doma,normalne by to nedopadko dobre.
Jeste mne dostava to s klystyrem,pokud mluvi pravdu jak je mozne ze jsem porodila zdrave dite kdyz klystyr mi uz nestacili dat
Tohle je ten nejhorsi clanek co jsem tu kdy cetla
Mulderka+ufounci /05,08,11/
26.8.2008 18:34:03
Pro mě je a bude nejdůležitější lidský a laskavý přístup.

V tom fofru jsem zapomněla dodat, že taky špičková lékařská péče, jsem totiž patrně hodně riziková rodička.
Mulderka+ufounci /05,08,11/
26.8.2008 18:29:44
Magráto, knížku M.Mikulandové jsem si taky pořídila, když jsem čekala malou, přidávám se ke chvále! Já jsem se tedy cíleně zajímala o nějakou českým poměrům přizpůsobenou literaturu, neb jaksi jsem se v cizině rodit nechystala, a musím říct, že mi opravdu přijde jako špičkové dílo:-) Je mi užitečná i teď, kdy už zase pomalu chystám tašku do porodnice...
Jinak jsem nikdy moc nepochopila, co kdo pořád má proti holení, klystýru a jiným vcelku /pro mě/ nepodstatným detailům. Pro mě je a bude nejdůležitější lidský a laskavý přístup.

Přeju pohodový porod a zdravé mimčo:-)
26.8.2008 16:58:37
NO potěš koště! Děti a my jsem měla za lepší časopis pro rodiče, ne jako Betynky a Maminky...
Potěšily mě ale zdejší reakce, že to nikomu nepřijde normální.
Lenelka
26.8.2008 16:54:41
No, tak jsem prave nasla, ze ten clanek je celkem aktualni, vysel v casopise Deti a my v c. 4/2008 a vydavaji ho tam jako seriozni pripravu na porod!!! Sefredaktor bude asi sto let za opicema, ze tohle dovolil vytisknout!:-©
a+b+c+d
26.8.2008 16:27:15
Aha, takže to sem dali aby trochu to tu trochu ožilo?Tak to jo:-D:-D:-D. Ale spousta blbek to může pochopit jako že je to OK. Promiňte - tou blbkou myslím sebe a sobě podobné. Šla jsem ke dvěma!!! porodům s tím, že mě doktoři odrodí, neb jenom oni vědí, jak na to. Teprve, když se podruhé stalo totéž - píchnutí vody, oxytocin, následně frmol, přidušení dítěte a rozlobené povely - "zaberte nebo vezmeme kleště" - jsem začala přemýšlet. Ale opravdu bych si dřív myslela, že ten článek je v pořádku. Ať žije osvěta!
26.8.2008 15:43:08
Magráto, u Magdaleny Mikulandové jsem absolvovala předporodní kurzy a je to opravdu neuvěřitelně milá dáma a kurzy provozuje s noblesou a nadhledem. Coby prvorodičku mě moc hezky uklidnila. R^
Tvoje horší já
26.8.2008 15:38:27
Přesně tak. Při prvním porodu jsem měla klystýr a stejně tam nějaké zbytky byly, při druhých dvou se to nestihlo a nic!

Jinak - článek hrozný, příšerně přeložený, Jiří to sem evidentně šoupl proto, aby trošku rozvířil vášně během okurkové sezóny, jiný účel nevidím. Děvčata, málo píšete, těším se na vlastní "rodinkovou" tvorbu.
26.8.2008 15:32:58
TEn článek je fakt strašnej...To si asi ta paní nepřečetla nic od svého krajana Leboyera. Jinak by tohle nemohla vypustit z pera a ještě to probůh někde přednášet:-©. No holt ani na tom úžasným západě není všechno dokonalý~j~.

K nástřihu, já se poprvé opravdu hodně natrhla, ale za tři dny už jsem mohla bez problémů sedět a jsem úplně bez následků. Druhý porod byl bez natržení a Tedík se narodil v plodových obalech. TAky na něm bylo vidět, jak je úplně v pohodě:-).
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 129 [Dalších 59 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.