| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy na mateřské pijí II

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 241 [Dalších 121 >>]
Ecim
30.12.2009 8:30:57
To je podle mého názoru dobrý a užitečný příspěvek.
Ecim
30.12.2009 8:28:44
Mohu-li doporučit, tak mně proti takovýmto úzkostem pomáhají dlouhé procházky a cvičení. :-)
Ecim
30.12.2009 8:25:07
Martino, máš pravdu, vyjádřila jsi to hezky a vtipně. Je dobře, že se o tom "vyčerpávajícím nic" tak často mluví a kdo to skutečně považuje za "nic", ať si to vyzkouší.
Také si uvědomuji vážnost problému, naštěstí trpím jen několika neškodnými "závislostmi", ale odvykat se mi nechce. ~;)
Teraza Horáková
29.12.2009 23:59:08
Martino, zkus plést košíky nebo hladce obrace nebo patchworkovat, taky závislosti a relativně neškodný.

CIGÁÁÁÁRA NÉ (p.s. jsem kuřák)
MartinaNov (dva rošťáci
29.12.2009 23:57:16
taky jsem abstinent, alkohol mi prostě nechutná....
ale u druhého dítěte (dva kluci 3,5 a 1 rok) už začínám mít potřebu jakéhosi relaxantu.... kafe jsem si odvykla, alkohol mi nechutná.... asi začnu hulit ~:-D. To mi vlastně taky nechutná, tak leda, že bych něco upekla???

Teď zlehčuji, ale uvědomuji si vážnost problému. Už proto že vím, že jde "jenom" o domácnost a děti, vždyť my matky na rodičovské dovolené vlastně dohromady nic pořádného neděláme.... jenomže to "nic" je někdy tak neskutečně vyčerpávající..
29.12.2009 23:34:53
nepopírám však že asi před pěti lety jsem měla období velkého testování jater ....než mi to došlo.
Teraza Horáková
29.12.2009 23:32:26
já tě tu taky nehodlám analyzovat...

Těch strachů je hodně, od doby dětné neřídím. To ale neustojím s alkoholem už vůbec ~t~ , spíš se fakt zkusím hecnout a zajít si na pár kondičních jízd.

Chápu.
Teraza Horáková
29.12.2009 23:30:08
souhlas.
29.12.2009 23:29:38
Myslela jsem to hlavně jako příspěvek do diskuse o tom, proč pijí ženy na mateřské - jako jednu z možností - vedle stresu, rutiny, frustrací, únavy - že rozpoštějí nové strachy. A že jich není málo.

Nemyslela jsem to jako zahájejí diskuse o vlastních úzkostech a o vlastním pití - i když alkohol svým způsobem zneužívám - nepiju společensky, čím je lepší nálada, tím mín mám chuť pít, stačí mi ta nálada, opravdu alkohol zneužívám, ale zatím v rámci hranic, které se nepodepíší na mém zdraví.
29.12.2009 23:26:02
Do opice jsem to nedotáhla ani nepamatuju.
Ale, pravda je, že rozpouštím úzkost a to by se ani nemělo. Musím opatrně, protože mě na to alkohol bohužel pomáhá. To je vždycky rizikové.
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 241 [Dalších 121 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.