| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Krční mandle

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 538  [Dalších 458 >>]
x x 15263
11.9.2014 8:13:51
Tak si kup Nutridrink Juice Style - strašně dobrý je jablečný, pila jsem ho, když jsem kvůli žlučníku nemohla vůbec jíst. CHutná moc dobře.
ronniev 8556
11.9.2014 7:39:18
Myslím, že po pár dnech už budeš zvládat sama, já jsem zvládala. Ale nepřeháněj to, a manžela s tím mixérem nauč předem!
Skapik,Ráďa93,Hanek97,Maty06 59775
11.9.2014 5:30:12
dcera byla loni v 17 letech , takze skoro dospela , dulezite je se nenamahat at to nezacne krvacet, tim myslim nezvedat deti , predklony opatrne

na jidlo nejlepsi byla polevka to muzes i ze sacku :-) a br. kase s nejakym masem na stave to jsem pomixovala vzdycky tycovym mixerem :-) a tim prelila tu br kasi ono to taky lepe vypada pro oko :-) pak taky ujizdela na pribinackach meli jsme doma celo krabici z Makra .

K lekum na bolest , bolelo to MOC uz z nemocnice jela s rozpustnym Nimesilem a jeste k tomu v kombinaci jeden lek na bolest ale uz si nevzpomenu
asi 9 den se bolest zvysila tak pridali k tem dvema jeste Tramal , ale to uz na me bylo moc teda a pak nejak ty bolesti ustoupili tak ho vzala snad 2x

pila salvejovy caj uz v nemocnici , dal se lehce ocukrovany , vychlazeny na okne , ten si kup dopredu shanela jsem ho v lekarne , a pak jeste salvejovy sprej Anginal na desinfekci krku ale ten prisel na radu az pozdeji .

Drzim palce , u na doma to byl zasadni krok jak pises vysoke Aslo , selhani imunity , a tukam od te doby klid ~s~
Marika Letní 140743
11.9.2014 2:36:23
Ovocné přesnídávky, rozmixované polévky. Ostatně rozmixovat se dá témeř vše,
i omáčka s masem, tak se to děla např starým lidem, kteří špatně koušou ...

A jinak si dej opravdu pozor, aby ti nepraskly stehy. Známému to prasklo ještě v nemocnici a měl co dělat, aby se dovolal pomoci, byl sám na pokoji. Málem se udusil tou krvi.
KoproFka 76193
11.9.2014 0:03:29
... držím palce, ať to tolik nebolí a je ti brzy fajn... já byla na mandlích jako dítě dokonce 2x (podruhé jako desetiletá) ...a... no, už nikdy víc....
dondes mi ty mandle chybí....

nicméně proč píšu - kvůlivá tomu jídlu - co krémové polévky??? to by šlo, ne??
brokolicová, špenátová, hrášková, dýňová, mrkvová, když do toho nalámeš pečivo, půjde to v té polévce sníst, aby ses zasytila...
to by manžel zvládnout mohl - když mu dáš recept - není to nic složitého~;)
vertigo 92133
10.9.2014 23:46:26
Manžel umí uvařit tak čaj a vajíčka, nevím, jestli vůbec tuší, kde mixér máme ~o~ Jde mi o to, jestli si mám něco navařit do mrazáku nebo jestli budu vůbec schopna si uvařit něco lehkého sama?
Mívala jsem anginy jako dítě, pak 15 let pokoj a nyní od května už čtvrtá. ASLO mám 1237, v krku momentálně klid, ale jsem nějak unavenější než dřív a často mě bolívají záda (jako bych je měla namožený). Tak jen doufám, že i tyto příznaky ustoupí!
ronniev 8556
10.9.2014 23:31:07
Dělá. Naše dětská doktorka např. přístroj má. Jenom ten test nehradí pojišťovna.
vlad. 38059
10.9.2014 23:28:50
Manžel by mohl mít OČR, kdyby chtěl ušetřit dovolenou
ronniev 8556
10.9.2014 23:26:24
Zmrzlinu a zmrzlinové koktejly. Mixer snad manžel ovládat umí~;)
Zpočátku KO budeš, ale nepotrvá to dlouho, tak tři čtyři dny (?). Bolí to jako sviň, ale taky jen pár dnů, a předpokládám, že to dnes umějí tlumit líp než za mě. Já osobně na tom byla v pětadvaceti (a už je to taky za krále Klacka), nic příjemného to pravda nebylo, ale účinky aspoň v mém případě byly tak zázračné, že kdyby bylo potřeba, šla bych na to znova. A jak říkám, moje zkušenosti jsou dvacet let staré, tak to třeba dnes už není tak hrozné.
Jo, a dávej si pak pozor a mluv tak dva týdny tiše a vyrovnaně:-), mně když to dělali, bylo zrovna MS v hokeji, já vůl zařvala u televize "GÓL" a cosi jsem si v krku trhla, takže to asi po deseti dnech začalo znovu krvácet (žádná katastrofa, ale trochu jsem se tehdy lekla...)
Držím palce!~;((
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 538  [Dalších 458 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.