| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12103  [Dalších 12083 >>]
baruska1 129773
3.5.2012 15:37:34
jejda promin,co sem to tam napsala~q~je sandruška vůbec nedonošená?~;((
baruska1 129773
3.5.2012 15:27:28
zdravím~3~
sandrušce přeji vše nejlepší k narozeninám a také hodně samozdřejmě zdraví a hodně úspěchů do života~s~
opravdu to je nádherná holčička,na to že je nedonošená~R^
jako ta naše,také nedonošená ale také takhle nádherná~b~
magicc 35425
3.5.2012 14:04:39
Ahoj všem, jdeme Vás pozdravit. U nás se konala oslava 6. narozenin naší slečny. Růstový hormon nám i nadále moc pomáhá, Sandruška roste skvělě. Máme se dobře, a přejeme to i Vám všem.

Senedra 14756
30.4.2012 19:08:20
Plíce, náhodou, nádherná rodinka ~R^~R^

No, pro naše nedonošeňátko jsem dneska vyzvedla rozhodnutí o přijetí do školky... jedna z mála výhod předčasného porodu - kdyby se narodila v termínu, tak jí k zápisu ani nevzali, protože se měla narodit v září ~;)
Ája je drobná, celkem v pohodě, značně svérázná a silně zásadová ( bych spíš řekla, že tvrdohlavá jak mezek) a má lehce opožděný vývoj řeči, začala jsem s ní chodit na logopedii. Ale vypadá to, že by všechno měla dohnat.
Hadi a spol 40792
30.4.2012 18:16:26
Ježiši teď koukám jakou hambatou fotku jsem sem dala, no už se stalo :-)
Hadi a spol 40792
30.4.2012 18:15:19
Ahoj holky,

v pátek jsme byli v zoo, tak pár aktuálních fotek :-)

Maruška



Hadi


Monča na zahradě


Rýžové pole na zahradě
Pája, A+A :o) 94544
5.3.2012 14:10:12
Ileničko,díky za rady :o)!

llenicka 75289
1.3.2012 23:53:18
Ještě jsem si vzpoměla:-)
Pájo naše logopedka taky již nebere vůbec na zřetel, že je malej narozenej dříve. Podle psycholožky i naší neonatologie, se to odečítá jen do toho třetího roku. Jo, a básničky a říkanky se snaží opakovat až asi poslední měsíc, před tím vůbec a teď najednou si začal sám zpívat. Já jsem se nestačila divit:-)
llenicka 75289
1.3.2012 23:48:16
Ve školce jí doknce i ovoce a to je co říci, po tom by se doma otrávil:-)
llenicka 75289
1.3.2012 23:46:58
Ahoj Pájo. Matýskovi budou v dubnu 4 roky. Na logopedii chodíme od září, ale nějak nás do ničeho netlačí. Dává nám obrázky, musíme cvičit správné skloňování a předložky, ty se Maťovi ještě občas popletou, a teď cvičíme K, CH. Ty už tedy umí, ale občas u některých slov si je ještě poplete.
Dává nám domů i menší úkoly na kreslení. Podle ní jde grafomotorika s mluvením ruku v ruce a že když se zlepší v jemné motorice, tak se zlepší i řeči.
Máme jen uvolňovat ručičku, má si čmárat na velké papíry.
Koupili jsme gelové násadky na tužky, aby si trénoval lepší uchop (s tou násadkou to ani jinak než správně držet nemůže -http://shop2.prolevaky.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=668). Já jsem si domů koupila ještě sešit pro gafomotorická cvičení pro děto od 3 - 5 let (Mezi námi pastelkami-grafomotorická cvičení a nácvik psaní pro děti od 3 do 5 let - 1. díl,Jiřina Bednářová) a jsou tam skvělé hry pro děti a Máťu to i chvilku baví. Jiank Matěj taky nechce vybarvovat ani kreslit. Nevidím nic špatného v tom, aby si to cvičil. Nijak na něj ale netlačím, zkusíme si dva nebo tři úkoly, když je čas a pak končíme.
Matěj je na jídlo taky hrozný, kdybych mu nic nedala, tak je mu to jedno a nejí klidně celý den s pitím je na tom stejně, nechápu z čeho žije:-) Ale světe div se, od září chodí do školky, ve školce je nadšený a chodí rád, a jí tam úplně bez problémů. Učitelka říkala, že i vyškrábe talíř. Což se mě nechtělo věřit, jelikož doma jsem to nikdy nezažila:-) Takže kolektiv táhne:-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12103  [Dalších 12083 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.