| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2819  [Dalších 2789 >>]
-Velšice- 152842
24.9.2019 20:43:43
Oteklo. Cca 4 mesice natekalo.
Evžíček 52045
24.9.2019 20:04:01
Ahoj,
Jsem 3 týdny po plastické operaci břicha, je to zahojené, odpočívám, nosím pás. Asi týden po operaci se mi udělal nad jizvou vcelku velký otok Do té doby bylo břicho placaté( tedy viděla jsem ho jen jednou). Byl jste někdo na plastice břicha ? Oteklo vám? Kdy splasklo?
Podle opratéra je to normální a splaskne, ale jsem z toho nervózní......
Pole levandulové 23006
19.7.2019 14:09:12
Mám klasickou abdo, bez liposukce, s použitím tkáňového lepidla a můžu říct, že přestože se všeobecně hojím velmi dobře, tak zrovna tohle byl zásah, ze kterého jsem se regenerovala nejdéle. Unavená jsem byla dva měsíce, hodně jsem spala, představa, že bych se měla někam tahnout do práce, to fakt ne. Než to přestalo bolet při pohybu, trvalo asi tři týdny, rozhodně delší dobu, než po cisařích, kde jsem už po týdnu nevěděla, že nějaká operace byla. Dost mi pomáhal stahovací břišní pás.
Kamarádka byla minulý rok na té mini, taky je po císařích a ta to hodnotila jako nejstrašnější životní zážitek, ale nebyla jsem u toho, jen mi pořád psala, jak je to šílený. Byla taky na renomované klinice, doma byla dva měsíce, nějak se jí to blbě hojilo, i když je fakt štíhlá. Tak se hlavně šetři a nesnaž se strhnout pracovní rekordy, ale to ti jistě vysvětlí, co máš dělat.
Přestože to může působit, že jsem spíš odpůrce, klidně bych šla znovu, výsledek je super.
adelaide k. 20327
19.7.2019 11:15:59
Kamarádka na ní byla před půl rokem. Bolí to prej hodně, rekonvalescence 6 týdnů. První dva fakt jen ležela.
Ale rozsah měla větší.
S návratem do práce po týdnu bych spíš nepočítala.
Evžíček 52045
19.7.2019 4:15:36
Ahoj,
Jsem objednaná na miniabdominoplastiku s liposikcí a začínám se nějak bát.....
Zhubla jsem, zůstal mi špek na břiše a převis( po 3 sekcích). Svaly jsou Ok, rozestup nemám.. Nejsem nijak hubená, zůstala mi mírná nadváha, která mi nevadí, ale ten špek jo( jsem jablko, nejde ani vycvičit). Chtěla jsem jen liposukci, ale chirurg mi doporučil i tu plastiku, že by mi zůstal ten převis. Tak jdu do toho, ale mám trochu strach.
Byl na tom někdo? Bolí rekonvalescence hodně? Je reálné jít po týdnu do práce( nic fyzického, jen duševní práce)? Hojím se dobře.
Jdu na známou kliniku , tak to snad bude Ok.
Prosím o jakékoli zkusěnosti, děkuji 😄
Velšice 92803
6.5.2019 12:32:41
Vetsinou staci pouzit botulotixin a vyplnove materialy. Zalezi na veku a stavu pokozky. Vic poradi lekar. Bohuzel v tvem regionu neznam nikoho.
MUMIE 120335
6.5.2019 10:50:30
Podívám se. Děkuji.
Fern 155759
6.5.2019 10:31:14
Zkus si vyhledat mudr.Pumprla Jiri olomouc,mozna se tim tske na sve soukr.klinice zabyva.
MUMIE 120335
6.5.2019 10:10:43
Máte někdo zkušenosti? Uvažovala jsem o mezonitich nebo laseru. Může někdo i doporučit určité pracoviště? Nejlépe Olomouc, Ostrava, Zlín a okolí.
Hadice a hadi 94577
9.3.2019 9:17:36
Kambalo~R^
Risulko, napiš účet sem (vlastně, může se to?). Moc ráda bych ti taky přispěla.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2819  [Dalších 2789 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.