| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 16784  [Dalších 16684 >>]
Lída+2 28136
22.9.2011 12:23:25
Ájo zrovna dneska jdou na to žlutý kolo. TAk se optám kolik má přesně.

Jinak poslední sobotní závody.....
LUk
H14 délka- 5.5km(ale to je ideální po všech azimutech a že si nezaběhneš a nic nehledáš), převýšení- 250m a najít 18kontrol
a předminule:
H14 délka 4,8km 170m převýšení 11 kontrol

Daník:
H10C délka 2,9km 75mpřevýšení 8 kontrol
délka 2.4km 120m převýšení 10 kontrol

A pro zajímavost...to je na umření:
Kategorie H21A(k tomu chce,aby se Luk postupně dohrabal)
H21A 11.1km převýšení:485m -26kontrol a oni to běhají kolem 80-90minut....~8~

A ještě jsem našla-.....pořádali se tu nezinárodní závody......
H21E(fakt ta elita co to běhá) 15,4km 370převýšení 30 kontrol a ten první 85min 1s a druhý 85min 22s~R^
Ája, Maty 5/04 37435
22.9.2011 11:35:19
Nyko, Ráďa je borec, jak to hezky zvládá s nočníkem. Já si pamatuju, že Matěj byl taky hrozně líný na nočníkování, taky jsem to nějak nehrotila, jsem si říkala, že do první třídy snad s plínkama nepůjde ~t~ A byla jsem překvapená, že když začal chodit bez plínek přes den, tak i ty noční plínky se pak podařilo celkem rychle odbourat.
Ája, Maty 5/04 37435
22.9.2011 11:29:15
Nyko, byla jsem tam s ním, jen jsem musela sedět za ním, abych ho nerozptylovala a nesměla jsem do toho vůbec zasahovat. Psycholožka vytáhla tabulky, kde to měla rozdělené věkově i na měsíce, takže 7 let a 3 měsíce a podle toho mu dávala ty testy.
Takže třeba měl obrázky, na kterých měl říct, co chybí (např.tužka neměla hrot, obličej a u něj jedno oko nemělo řasy atd., bylo to čím dál zěžší, já mu nakukovala přes rameno a u některých obrázků bych nevěděla ani já, co tam chybí), pak měl stavět nějaké obrazce z dvoubarevných kostek, skládat něco jako puzzle, pak mu řekla dvojici slov a on měl říct, co je spojuje, např. myš-pes (zvířata) atd., ke konci to už bylo hodně těžké, např. vztek-radost (emoce), to už samozřejmě nevěděl, nebo mu popsala nějakou situaci a on měl odpovědět, jak by se měl zachovat a proč, např. najde v obchodě peněženku atd., taky se ho ptala přoč se musí vypnout světlo, když odchází z místnosti a už tam nikdo není (to jí odpověděl, aby tam nenalítali komáři ~t~ ) to se teda smála a říkala, že si tu odpověď musí zapsat.
No a pak mu říkala slova a on vysvětloval jejich význam, to si vzpomínám, že nevěděl, jak má popsat co je to ostrov.Otázky, které opravdu nevěděl - kde leží Brazílie, vyjmenovat názvy oceánů atd.
Jsem s ní pak mluvila a ptala se jí na to, že mi některé ty otázky přišly opravdu velice těžké a že by odpověď neznala i spousta dospělých a ona mi to vysvětlila, že podle té věkové kategorii téměř všechny ty odpovědi byly dobře, tak jela dál a zkoušela mu ty otázky těžší a těžší. Že ten jeho intelekt je v tom nadprůměru, tak jsem zvědavá na její zprávu.
Uffff, jsem se rozepsala ~f~
Ája, Maty 5/04 37435
22.9.2011 11:13:13
Lído, 5-6 km za 26 minut?? Já bych z toho asi umřela~8~ kdybych to měla běžet.


Lída+2 28136
22.9.2011 10:37:10
Nyko koukám, že Ráďa je šikula a venku....no to nacvičíte. To jim šlo vždycky nejlíp~t~ a v zimě si to užiješ~R^
S tréninkem super! To je fakn, když Ti někdo vezme dítko. já občas beru kluky z druhý strany baráku..c.o taky lítá po lese s klukama. Jen teda když stojí vedle Luka...to je komedie...jsou stejně starý,ale od pohledu by jsi mu nehádala víc jak 10let....a jak běhá rychle......~;)

Já po dárkách taky koukala....zatím mám vymyšleno jen pár věcí a pro kluky NIC.

S Lukam jsme si řekli, že ho necháme běhat. Jak řekne trenér....na všechny závody co řekne. NAvíc si vyběhl "B" a je škoda to nevyužít...Loni začínal na "D" a to vyhrál....
Ale pokud by se zhoršil končíme.

ZA chvilku zase bude reprezentovat školu v přespolním běhu.....loni to vyhrál a postoupil do kraje a nějak se námi škola nespojila a oni ej tam neodvezli........~8~....přitom stačilo říci a naložili by jsme si auto a děti tam odvezli....~t~

... běželi něco k 2km a jeho nejkratší trasa 5-6km takže brnkačka:-) Jo a když neběží s mapou,ale jen po lese mají tady takový kolečko.....cca 5-6km....tak Luk to má za 26minut.....
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
22.9.2011 10:13:35
Ahoj, teda vy jste to tu rozjeli.

U nas jedna velka novina. RAdulka je pres den bez plinky, chodi na nocnik i si seda-nechce se mu a musim ho vzdy malinko placnout a pak si sedne, doufam, ze i tohle pokorime a bude to.
Ted jeste musim poresit jak to budeme provadet venku a tam, kde nocnik neni.~;)

Natalce zacali v utery treninky, ale stridame se s kolegyni, takze je to tezka pohoda.
Vcera jsem mela dokonce cas a prochazela si obchodni centrum a pokukovala po darkach, ale krome bot me nic nazaujalo.

Ajo, tak jsem zvedava, k jekemu zaveru ta psycholoska dojde, je dobre, ze ho nemorila dalsima testama a ze nebudete mit zkresleny vysledky. Mam rada tenhle pristup. Byla jsi pri tom testu IQ? zajimalo by me, jak to temhle malym detem meri.
Ten turisticky oddil zni zajimava.~R^

Lido, tak jak jste se s Lukem rozhodli? Ja bych ho tam taky dala, pokud to skolu nebude ohrozovat, tak proc ne. Je fajn, ze se do toho kluci tak zabrali.



Ája, Maty 5/04 37435
21.9.2011 12:07:19
Lído, Matěj má tak zhruba vel.32 tak to by mu byly. píšu ti mailíka, jo?
Lída+2 28136
21.9.2011 10:38:25
Ájo, koukám, že píšu jak debil. Napíšu tě z háčkem a malým písmenkem.~f~

O těch botách mi zbylo někde ....., že je skoro zima a na jaře mu nebudou.....proto jsem psala aco tu mám.
Lída+2 28136
21.9.2011 10:37:13
ˇajo, Daníkovi to ve škole jde. Co se mu srovnali DYs poruchy do přijatelný formy tím cvičením. Tak bych řekla, že se míň nadře....a měl samé 1 na konci..takže asi dobrý.~;)
Lída+2 28136
21.9.2011 10:35:58
Ájo kolik má nohu? Válí se mi doma přímo tyhle, že je skoro zima....
:
http://www.hudy.cz/obuv/detska-obuv/turisticka-obuv/#52440,rocker-kid.html

(musím kouknou,ale asi 33- to nevím jistě, to bude malý co....~f~)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 16784  [Dalších 16684 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.