| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 16784  [Dalších 16674 >>]
Ája, Maty 5/04 37435
21.9.2011 9:49:28
Lído, v té poradně akorát ještě nakoukla psychol.do jeho sešitů, které jsem měla sebou a hned kývala hlavou, že to tam vidí (asi tu dysgrafii), takže si to jen poznamenala do svých papírů a příště už ty věci ze školy nosit nemusíme. Teď jsem ještě zvědavá na to čtení.
Na ten turistický oddíl jsem zvědavá, budu mu muset koupit pořádné boty na hory (prozatím si vystačil s botaskama), což asi zas bude pálka...

Teda, ale mám pocit, že dr. do tvého manžela jen cpe ATB, což taky není ideální. Co nějaké vyšetření imunity? Byl na něčem?

Pokud Luka to sportování baví a má na to, tak bych ho nechala. Podle toho, co píšeš ve škole zvládá s přehledem, tak by snad neměl být problém, ne?
A jak se ve škole daří Danovi?

Matěj má dnes plavání, tak se do školy i těšil.





Lída+2 28136
20.9.2011 18:20:10
Ájo, teda koukám, že oprava se protahuje. Auto jsem si pamatovala dobře.:-)
Já a kluci taky nedáme na berlouše dopustit. Jezdím s ním pořád.~:-D

VYšetření z poradny je super, že ho hezky prověřili a radši to odložili. TY testy na ty poruchy jsou náročný a tak je zbytečné to uspěchat.
A super, že úče to stačilo. ~R^

ten turistický kroužek zní super~R^ To by se mi taky líbilo pro kluky. TY mí prdlouši jsou dneska zase v lese na závodech žactva. Jsem zvědavá jestli do čtvrtka usuším boty~t~
Asi si je zase vezmu do práce do lakovny a budu prosit ,aby mi je tam nechali někde v teple u pece na vypalování barvy~f~

Já si tu poustvničím. MAnžel pryč...děti v lese....¨BYla jsem nakoupit. TAkže mám dvě trika s dlouhým rukávem na Luka a dvoje trenky a 2 tílka...kdyby zase bylo hodně pod nulou,aby měl co na sebe.
Pyžamo nemám...měli kalhoty a rukavice,ale já ho neměla sebou takže má smůlu chlapec. Zítra jen co příjde ze školy...a já ze schůze bytovýho družstva jede ne nákup.

Koupila jsem si na příští rok opalovací krémy. BYli ve slevě za 1/2 ceny.

Jinak manžel dobral další ATB tentokrát jen týden je měl a za 5 týdnů jde na krev jestli už tam má nějaký protilátky. JElikož mi říká půlku. Tak jsem si volala k DR...v krvi nebyl ani náznak toho,že by si tělo začalo dělat nějaký protilátky~a~
TAkže se to chvilku nechá a kdyžtak další ATb

Jo a včera jsme byli s Lukam u sportovního doktora. Chtěl to po nás jeho trenér, kvůli tomu jak moc ho může zatěžovat a jestli by mělo cenu pomýšlet na nějakou reprezentaci, prootže má dobrý výsledky....chlapec půlku testů odfláknul(ten s náhubkem na puse- on prostě nesnáší ani dýchací přístoj pod vodu...)....,ale ten Dr není žádnej blbec a zjistil to hned....takže nás půlka toho čeká ještě jednou(pokud to trenérovi nebude stačit),ale i tak vyšel pro trenéra dobře a nic se znova dělat nemusí. JEn já nevím jestli chci,aby dítě víc běhalo než se učilo......protože na to má......¨

Taky zjistil, že Luk má pánev malinko k jedný straně..takže nám doporučil návštěvu ortopeda. Kvůli možné skolioze vzhledem k tomu, že Luk roste tím šíleným tempem.....


TAk a už mě nic nenapadá jen to, že na státní svátek jdu do práce a v pátek budu doma~8~
A mám tolik hodin přes čas, že půjdu asi v poledne dom. Nějak se na nás hrne práce.....
Ája, Maty 5/04 37435
20.9.2011 14:15:02
Ahoj, poslední dobou jsem nestíhala, tak se ozývám až teď.

Auto mám pořád ještě v servisu, snad do čtvrtka bude hotové, takže pořád jezdím půjčeným Berlingem (Matěj neprotestuje, líbí se mu víc, než náš Punťa) - tímto zároveň odpovídám i Nyce - mám Fiat Punto, už 5 let a jsem s ním docela spokojená.
Nyko, pokojíček má Natálka moc hezký, určitě je spokojená. Jsem se chtěla zeptat, jestli si v něm udržuje pořádek, ale koukám, že píšeš, že se snaží. Na jaké cvičení chodíš?
Jsem se pěkně pobavila při představě Rádi, jak se při kadění z výšky trefuje do nočníku. Jak pokračuje trénink v tepláčcích?

Lído, co manžel, už je mu líp?

My jsme byli v pátek v té pedagog.psychol.poradně. Bylo to dost náročné nejprve 2 hodiny byl u jedné psycholožky, která mu dělala testy IQ, a pak měl jít ke druhé paní, která už zase dělá testy přímo na na ty dys poruchy. Jenže on byl po těch prvních 2 hodinách hodně unavený , tak jsme se domluvily, že na ty druhé testy příjdeme v říjnu, protože ta jeho únava by to zbytečně negativně zkreslovala. Nicméně už v ten pátek nám paní psycholožka sdělila, že vzhledem k tomu, že mu naměřila dost vysoké IQ je u něj už tak na 90% jisté, že nějaké to dys... má a že by to u něj viděla i na poruchu pozornosti (ADHD), kterou ale musí diagnostikovat např.neurolog, takže tohle nás ještě čeká. Takže i když ještě nemám v ruce žádný papír, jeho paní učitelka mi sdělila, že jí to prozatím takhle stačí a že na to bude brát ohled (že ho bude např.vyvolávat na začátku hodiny). Uff.

Co se týče kroužků, tak se Matěj ve škole přihlásil na keramiku a technický kroužek Lego, chce pokračovat v tom přírodovědném, na který chodil i loni a asi nám ještě přibude turistický oddíl, ale to ještě uvidíme co a jak, teď ve středu jde na druhou schůzku, co jsem se tak dívala na jejich internetové stránky, tak mají spoustu aktivit, jezdí na hory, na kola, v létě klasický stanový tábor mimo civilizaci, lezou, hrají spoustu her, mají svoji klubovnu, tak snad ho to chytí.

Lída+2 28136
16.9.2011 15:43:23
NYko já myslím, že to narénujete.~;) Oni jsou ty kluci strašně líný na některý věci.

A manžel no dobere zase týden ATB a za 6 týdnů na odběr krvr pokud si už tělo konečně začalo dělat protilátky. Ale on má u všech nemocí hrozný průběhy....nějak to nechápu....nemívá teploty a vždycky je mu na umření i když je jen lehce nastydnutý.
Tentokrát ho bolí prakticky jen hlava a po ATb břicho. Fláká totiž zapijení vodou s citronem.(nemá rád kyselý věci) takže když začne..tak mu řeknu, že citrony tam má a zbytek je na něm...a pokud to nedělá tak už nevím co s ním....

NAvíc byl minulý týden na školení v Praze a jezdil dopravou a chytil ještě bolení v krku a kašel.....~a~
Asi oslabený po těch minulých ATB.....

No aspoň, že kluci se držej a zvracečku co řádí klasicky po festivalu zatím nedostali.
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
16.9.2011 15:10:08
Ahojky,

Dooly vitej zpet do reality vsednich dnu.
Viky uz je v pohode???
NA FB kouknu, jestli ja lempl tam neco uvidim. ~:-D

Lido, tak to s manzelem asi neni na dobre ceste. ~a~ Co na to dr.?

U nas nic noveho.
Pokojicek se libi, Natalka je spokojena, dokonce si zacali i vic uklizet.

Radulka svuj nocnikovy system nezmenil. Na zachod ho nedostanu, ani heverem. Ted zacneme o vikendu trenovat doma v teplakach, nahaty chodi dobre, ted musime trenovat se svlikat a snad konecne prijde na to, ze ve stoje to takhle nepujde.

Lída+2 28136
16.9.2011 14:48:12
Dooly jj přesně tak jestli je tam větší výběr. Protože Luk má 43 a víc(hubenou nohu) a stojí to za houby.....tak až pojedeme konečně do těch Drážďan jestli má počkat (dát mu nějaký boty co tu mám na běhání co ho tlačí najmíŇ)a někde s ním zaplout....v tom Německu.Naštěstí počasí přeje a chodí v sandálech.

ONo na něj hledat oblečení, když má 165cm a 40kg je taky zážitek....~n~

Já třeba v deichmanu nekoupila dětem ani jedny boty nikdy.....~d~ ty co byli celokožený tak nebyli na nějak jejich číslo,abych je zkusila....
Dooly. 12201
16.9.2011 13:30:22
Lido jak to mylis s tema botama?jestli je tu 43 vetsi nez v cechach?myslim,ze ne..lisi se to obchod od obdchodu ale jinak v podstate stejny..taky tu je deichmand apod
Lída+2 28136
16.9.2011 10:16:30
Ahoj všem. Minulý týden jsme měli ve městě festival. Takže jsme chodili tam…..skoro denně trdelník. Pokoukali jsme se a ohňostroj byl prostě nádherný! Luk se přihasil v 19:15 ze závodů a měl se co umýt a najíst,abychom odešli včas.

Ájo návrat od známých nic moc….už máš opravené auto? Máš PUnto? Nebo se pletu?

Doolly super , že exém zmizel. A jak je Vikymu? Kolegyně nám dneska dovedla do kanclu zvracející dítě….mám z ní fakt radost…….(puberťák mohl snad zůstat na telefonu si myslím …navíc co tu je tak nic a není ani tak mrtvolně bledý jako, když to mají kluci....)

NYko ten pokojík fakt nádhera. Doufám, že i majitelka spokojena.
A směju se tu jako blázen…Ráďa a nočník ~t~~t~~t~
Co ho zrušit a chodit na WC – schůdek a nic a prkýnko……Dan měl nočník na 2 použití a odmítal ho kdysi taky….pořídila jsem další schůdek a bylo…

Sarks teda koukám, že se vůbec nenudíš.
Tak Staníkovi,ba yse tam dál líbilo bude to nejhlavnější.

Luk nějak poslední dobou řeší jen kvanta jídla…..holky za chvilku Vás to čeká taky……2-3obědy není problém :-D pak mu opět vyrostli nohy a bohužel nevydrží v botech než bude potřebovat zimní….dělá mi chlapec radost…(no po roce kdy mu vyrostla noha jen o číslo se zase předvedl co umí)nejsou mu hřebový na orienťák, ani náhradní salamony na běh a ani ty s membránou…..a ze sandálů mu lezou palce…..(manžel na něj: Luky zkrať to….který boty Tě netlačí- prý sálovky a holinky)~8~
Dooly otázka na TEbe jak je to za hranicema s botama pro kluky od 40víš.....myslím tím min. 43....je tam větší....

A předevčírem mu říkám- zkus si dlouhý kalhoty….Luka odpověĎ: „ Maminko, prostě najdi si lepší zábavu. Tohle by Tě rozčílilo. A mě by rozčílilo v krámě zkoušení nových. Budu ještě chodit v 3/4šortkách- ráno to přeběhnu a zima mi není.“

Manžel má další ATB neb borečka není na ústupu takže 20denní kura nepomohla…….

Daník celkem dobrý….sucho a to i přesto, že mi příjde, že se asi nastydnul….je znát, že jsme minulý týden poustevničili a manžel ho nešel přikrýt….já spím jak dřevo.~f~

Dooly. 12201
13.9.2011 19:55:27
ahojky,

jsme doma od vcerejska,jen nebyl cas.. Viky zacal po ceste hicovat,tak jsme jeli rovnou k Mudr, ma virozu,horecku..tak byl misto prvniho skolnho dne u babicky
dneska je uz bez horecky,tak asi zitra pujde do skoly..zda se mit o teda strasne rychly,ale mudr.mi na vic pro nej omluvenku nedala..

v laznich bylo nadheren,hodila jsem fotky na fb..

docitat nestiham..jindy:-)
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
9.9.2011 11:34:33
Ahoj
Sarks, to je fajn, ze se Stanikovi ve skole libi. Musi to byt narocny, tak hlavne at mu to nadseni vydrzi.

Dooly to je fajn, ze se ti to v te slane vode zlepsilo. Uz se vam to krati, tak snad si jeste uzivate.:-)

U nas nic noveho. Do prace, z prace nakoupit, do jesli, do skoly, ukoly, vecere, spat.
za 14dni do toho treninky a moje cviceni, a budem premyslet co s vanocemi.~a~
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 16784  [Dalších 16674 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.