| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 16784  [Dalších 16714 >>]
Dooly. 12201
15.11.2011 19:47:26
Nyko,nevim jestli maly..on ho desne chtel uz loni,tak dostal muj starej s predplacenou O2kartou.. Zezacatku s tim furt machroval a ted uz si na nej ani nevzpomene.Predplaceny kredit za 300 tam ma uz cely ten rok..Vzal si ho s sebou kdyz byl s babi na prazdniny tyden pryc.Ale pote co jsem se mu nekolikrat nedovolala,tak jsem si zvykla volat uz jen babi..a zase byl k nicemu.Tak asi tak u nas:-)
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
15.11.2011 12:24:26
Ahoj, taky nevim poradne co ocekavat, co jsem se docetla na internetu, tak to vypada snad na tu nesnasenlivot laktozy, nebo alegii na kravskou bilkovinu, ale spis ta laktoza.

Vyter mel negativni, tak jsem nas objednala na to gastro. Jdeme za 14dni. Vysetreni pry nejdriv krev. TAk uvidime. Pocetla jsem na netu, ze laktoza je skoro ve vsem, tak jsem vcera lehce propadla depce.

Myslis, ze jsou na mobil jeste maly? JA potrebuju aby obcas byla trosku vic samostatna a bez mobilu se v dnesni dobe fakt bojim. TAkhel ji budu mit pod kontrolou. Doufam, ze ho hned neztrati. Zitra ma dorazit postou. Jizisek uz se zacal cinit. :-)
Dooly. 12201
11.11.2011 15:35:04
Ahojky ,

Nyko, budu drzet palce,aby to s Radulkou dopadlo dobre! Nevim co se da ocekavat.. nesnasenlivost laktozy?.. Ouvej,takovy vysetreni takovymu prckovi:-(


Dotykovej mobil..tak ten by se Vikymu taky libil,ale zatim~y~
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
10.11.2011 10:23:35
Naty chce mobil, dotykovej. Tak musime vybrat nejaky levnejsi stroj. Uz se mi to i hodi, kdyz bych ji potrebovala nechat doma, tak ji nemam jak zkontrolovat. A ona to chce hlavne kvuli hram coz se nam taky hodi, protoze jinak okupuje nase mobily a tuhle uz jsem se nemohla ani dovolat, protoze mi ho total vybila.

No jinak budem kupovat klubovou teplakovku na tancovani. Tu jsem ji rekla, ze ji letos nekoupim az pristi rok, ale vidim na ni, ze by ji chtela uz ted, tak se mi to hodi, protoze jinak nevim poradne co.Ona chce spesl prosteradlo a nejaky zoobles. Potrebuje novy obleceni na lyze.

Na plicnim uz nas vyradili z evidence v srpnu po posledni kontrole, mame prijit kdyz tak az s obtizema. Tentokrat se ale celkem drzi.

Jinak se musim trosku vykecat. Dneska jsem byla s Radulou na vyteru a krvi. Ma po mlecnych vyrobcich hrozne jednorazove prujmy. Uz se mu bojim i neco dat. ZAcalo to kdyz jsme se vratili v lete z dovoleny, tak to mel po mliku a jogurty a tvarohy mu nic nedelali a ted to ma i po blbym lipanku. Ale hrozny. Jeste ze uz chodi na nocnik, to by ani plinka nepobrala. Tak uvidime, jak dopadneme, pokud vyjde vyter negativni, tak mame jit na gastro. Vubec nevim, co od toho cekat.~a~
Dooly. 12201
8.11.2011 20:07:57
Ahojky Nyko

a co jsi letos koupila Naty k vanocum?Me nejak nic nenapada..no a nasim uz vubec nic..

Radulka je sikulka~R^

jak to vypada Naty s astmatem nebo temi problemy co mela?U nas posledni dobu nic moc,Viky musi kazdy den inhalovat kortikoidy:-(
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
7.11.2011 13:50:23
Ahojky, no plno kravin, za plno penez. :-) A zimni bundu kratsi s paskem.~t~ Ale ja kratsi chtela a jinou nez cernou, nebot zimni delsi cernou jsem si koupila loni. A velikost 36 teda rozhodne nemam.~o~ Ty jedes holka.~R^

V sobotu jsme byli na MS v Liberci, holky si privezli zlato! Tak byli neskutecne stastny.

Radulka si v jeslickach v novy tride zvyknul hezky, takze zadne slzicky nic. Tak se mi ulevilo. A jedeme dal.

Dala jsem se do darku. Uz to mam vymyslene, tak uz to jenom pokoupit a letos to chci mit vsechno vcas. Akorat nevim co s nasima, musim hodit rec se segrou. Nemate nekdo tipy?
Dooly. 12201
6.11.2011 10:19:42
Nyko,tak co,jak jsi nakoupia?

ja nedavno shanela zimni bundu,byl to horor,ptz jsem chtela neco delsiho -takovy jakoby kabat .. jenze to ted vse delaj s paskem v pase a ptz ja mam docela velky prsa ke svy postave,tak to na me vypada otresne..
navic jsem nechtela zadnou cernou
tka jsem nakonec jednu objevila,na ty jsem ale financne vykrvacela(160e)..jenze to byla jedina,kt mi sedela.Tak ted ji budu muset nosit nejmin 10let;.) A nesmim pribrat ani deko,neb je to vel.36~;)
Dooly. 12201
28.10.2011 12:34:14
Nyko,uzij si to!
Lída+2 28136
27.10.2011 20:13:37
NYko užij si nákupy.:-) Bez tchýně.,....zapomněla jsem Ti napsat, že chápu jak to myslíš. Taky bych nikoho nechtěla~;)
Lída+2 28136
27.10.2011 16:36:24
NYko piha je OK ,ale protože Danovi vadí jde stejně ven.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 16784  [Dalších 16714 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.