| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 16784  [Dalších 16704 >>]
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
27.10.2011 12:26:32
Ahojky,
posudky se pry pisou i ve skolce na kazde dite 2x rocne, + se prikladaji obrazky - a zkouma se, jestli uz dite maluje umerne veku(prsty a jine doplnky). Schvalne jsem se na to ptala ucitelky ve skolce, v utery se sla Naty do skolky podivat a pomuchlovat se s pi. ucitelkou.

Lido, tak at je piha v poho.

V patek jedem bez tchyne, ja jsem taaaak stastna a strasne se tesim.~t~
Lída+2 28136
26.10.2011 10:51:13
Dooly šikulka. super, že Ti to tak jde~x~~R^

NAko, Ráďa je superv těch jesličkách. :-) JSem teda taky netušila, že se píšou nějaký posudky.
Lída+2 28136
26.10.2011 10:20:55
Ahoj všem. Kluci doma. Manžel na služebce, já v práci...do oběda.....o víkendu poslední závody....Daník je pátý z kraje.....na třetí to asi těžko vytáhne. Luk v propadlišti dějin cca 10. místo....2 závody se me nepovedli a klesnul.....


Nyko, tak to na ně musíme myslet,aby se to povedlo.~R^ Jsou opravdu šikovný! :-)

Jinak u nás nic novýho.....zítra jdu s DAnem na kožní....zvětšila se mujedna piha a svědí ho...což mi příjde divný....naštěstí nás objednali hned....tak snad to nic nebude.
Dooly. 12201
25.10.2011 20:28:09
ty jo Nyko,tak to je parada,ze to delaj takhle poradne! tak at se jim zlato zadari a uzij si nakupy~;)
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
25.10.2011 19:44:55
Prodlouzeny vikend - Naty ma soustredeni, zacinaji uz zitra, tzn. ze se pro nas jakoby nic nemeni. Rano ji nekam odvest a odpoledne vyzvednout, Radula jde do jesli a ve ctvrtek si ho nechava babi doma a v patek mame damskou jizdu a jedem utracet do Prahy. Tak se tesim, akorat se k nam chce nakyblovat i tchyne a z toho nejsem 2x odvazana, pevne doufam, ze si to jeste rozmysli a bude lina jet. Jsem ale snacha, co????~a~

Natalka jede pristi sobotu na mistrovstvi Evropy do Liberce, tak musi holky jest trenovat, chteji si zajet pro zlato. Kez by jim to vyslo, moc bych jim to prala.~t~
Dooly. 12201
25.10.2011 18:34:38
Je, Nyko,tak at to v utery zvladnete~6~

Jake mate plany na prodlouzeny vikend?

U nas bude proldouzeny taky,ale az o nasledujici pondeli a utery..tak se chystame na vylet za znamou.Doufam,ze bude pekne pocasi:-)

Musim se pochlubit,dneska jsem dostala ve skole 1,juhuu~b~
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
25.10.2011 10:09:58
Ahoj, no jo nejak neni poradne nalada na nic. Tuhle jsme se minuly na FCB, ja nakukovala jenom na fotky na tanecnim centru.Jinak tam nelezu. Je to tam pro me jeden velkej chaos.~:-D

Jo s pohybem jsem ted na stiru, ja vim, ze to pujde, jenom se toho chytit a nechce se mi ted nic lamat pres koleno.

Dneska rano se se mnou v jeslich dala do reci teta a rikala mi, jak musi RAdulku pochvalit, jak se strasne zlepsil od ty doby co tam prisel, hrozne se zklinil a vyresili se plinky, no pela ody, tak jsem si je rada poslechla, a sla do prace s lepsi naladou. Psala mu pry moc hezky posouzeni. Pry se pise na kazdy dite kazdych pul roku(coz jsem teda nevedela.) Tak snad ta zmena bude dobra. Uz v utery nas to ceka.
Dooly. 12201
24.10.2011 16:36:25
Nyko,dost ze ses ozvala:-)

no nejlepsi na hubnuti je,kdyz te ten pohyb chytne:-)
ja jsem byla minuly tyden nachcipana,tak jsem necvicila a dneska se tesim na Zumub jak mala~;)

o vikendu jsem byla zaparit , po letech od 20 do 5:30...to byl vodvaz jak za mlada:-)))

Drzim ti palce,at to Rada v poho zvladne,ten prechod:-)Skoda,ze tam nedaji radsi nekoho novyho..
Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 23963
24.10.2011 13:53:12
Ahojky, hlasime se ze zijem. Ja teda jenom prezivam, chytla jsem nejakou virozu, cely vikend jsem lezela, deti byli nastesti uklizeny u babicky, tak se to i dalo.

Dooly, to je fajn, ze ti hubnuti jde. Ja jsem dala pred letem dolu 5kg a ted jsem si hezky 2zpatky nazrala a vubec nemam naladu a hlavne chut se do toho pustit. Nebavi me cviceni a i stravu ocuram kde muzu. Takze vim, ze ted nema cenu to resit, ze az se poradne srovnam, tak to pujde "samo".

Natalka minuly tyden pritahla ze skoly prvni 2. Z PREPISU!!! To by me fakt trefilo a jeste mi k tomu rekla, proc je nuti to prepisovat, kdyz to NIKDY nepouzijou!!! To zas slysela u sestrenic.
Jinak uplne cumim, co dostavaji deti za znamky. Litaji tam 3,4,5. Nechapu, kdyz jeste poradne nezacali nic novyho. V matice porad jeste opakuji 1.tridu.~a~

Zoliky se Naty naucila na dovce, co byli s nasima, ale nijak moc ji to nevzalo. Ted hraje s manzou bulku? Ani nevim, udesny pravidla, ani to nechapu.~:-D Mozna radsi.

Radulka jde od listopadu v jelich do jinyho oddeleni, kde 2deti odchazeji do skolky a protoze uz je v jejich oddeleni nejstarsi, tak musi jit on. Doufam, ze ta zmena bude dobra. Mam strach, aby tam zacal chodit nerad.
Dooly. 12201
17.10.2011 18:25:21
ahojky,

taky jsem si rikala,ze to tu nejak chciplo~;)

Jo Lido,zoliky taky hrajem,naucil se je vloni o prazdninach u babi a je celej nadsenej..a ted je na ne to pravy pocasi~;)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 16784  [Dalších 16704 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.