| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 16579  [Dalších 15989 >>]
Chloé 102783
1.3.2016 20:48:26
Francie
Chybi mi cesky humor.
Pak rodina, kamaradky.
Bydlime na predmesti Parize, takze mi chybi moznost vypadnout rychle do prirody, take prirodni koupani.
Lekarska pece ok, skolstvi zatim super, ale dite je na prvnim stupni. Se stredni skolou to bude tezsi.

A co mi nechybi, jsou ceske potraviny. Tady jsou samy dobroty a vsechno ovoce, zelenina, maso v uplne jine kvalite. O syrech a vinu nema smysl mluvit :)To by mi ted naopak chybelo v CR.
Anni&Annika 50178
1.3.2016 20:20:11
Skolsky system se mi nelibi/ zakladni skola/ a jako qwerty, mame to tu jen do 4. taky.
Prestehovala bych z Cech par kopcu, aby mely deti kde sankovat a teda chtelo by to k tomu i trochu snehu. Jinak mi to prijde tak nejak stejne...
babiki 4116
1.3.2016 19:56:29
Skolstvi a zdravotnictvi rozhodne ne.

Chybi mi

zaplivane ceske obycejne hospody, obskurni hudebni rockove/punkove/jazzove kluby, kde si clovek muze vyslechnout paradni koncert, dat si v klidu jointa, zahrat fotbalek, sachy a pokecat o knihach a politice

Koupaliste (nejlepsi Ostrava-Poruba)

Jehlicnate lesy a poradne hory

Cesky humor

Plesy

Ceske antikvariaty

Vanocni trhy, jarmarky, folklor

Jidlo, ktere i kdyz si udelam, tak neni ono - halusky s bryndzou, smazeny syr, tatarka tu vubec neni.

Mestka hromadna doprava - urcite jedna z nejlepsich v Evrope (pokud beru Ostravu).
Iveta
  • 
1.3.2016 19:52:17
Svycarsko
skolstvi katastrofa (konkretne biologie, zemepis, matika, literatura....ta neni na zakladce zadna)
zdravotnictvi katastrofa (ordinace luxusni, ale lekarske znalosti proti ceskym lekarum mnohem horsi, v Cechach je vysoce rozvinuta prevence, to tu neexistuje, tady se leci az kdyz uz nemoc je.
Lady V. 139699
1.3.2016 19:11:25
Zdravotnictví i školství je tu podle mých zkušeností lepší než v ČR, za léky vyhodím míň peněz než v ČR (a potřebuji jich docela dost), všechno tady tak nějak funguje, lidé jsou zvyklí odvádět práci pořádně. Asi jen ten český humor, i když oplzlé vtípky na pracovišťi mi teda nechybí.
Ráchel, 3 děti 76748
1.3.2016 18:37:23
ono záleží, kde žiješ.
mně v Texasu chybělo například: dobrý kafe, český chleba, knedlíky (a to je nějak často nejím), střídání ročních období (hlavně pořádnej podzim), kamarádi, český smysl pro humor, les, možnost dojít si pěšky nakoupit do několika obchodů (pekařství, zelinářství atd).
Len 108740
1.3.2016 18:21:21
Bubli, u nas jeste porad vladne v kavarnach porcelan nebo sklo. Jeste jsi mi pripomnela, ze mi chybi verejna doprava, jeji dostupnost a cena. Tady je jet vlakem casto nekolikanasobne drazsi nez tu samou vzdalenost preletet letadlem. A mestske autobusy jezdi podle plotu.

OT, jak se mas?~x~
Yhec 21437
1.3.2016 18:18:27
Ze zacatku mi chybelo snad vsechno. Cim dyl ale tady ziju, tim min mi toho chybi - vlastne dneska uz si nemuzu vzpomenout, co by mi chybelo.
A treba lesy (celkove priroda) a architektura se mi libi vic tady. Mozna kostely? Asi, ac nejsem verici a kostel je tu na kazdem rohu, tak mi chybi ty stare goticke kostely.
Dana 143148
1.3.2016 18:18:00
Mně nejvíc chyběl náš chleba.
bublinka.m 91724
1.3.2016 18:13:56
Tez rodina, navsteva divadla, humor, jidlo. Kavarny, kde dostanu salek s podsalkem a ne plastovy kelimek. Dal cukrarna, kde je hezky talirek a ne papirovy tacek s plastovou lzickou a hlavne ze se z bodu A do budu B dostanu pesky.
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 16579  [Dalších 15989 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.