| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6067  [Dalších 5947 >>]
perdita 3248
10.3.2008 21:42:35
Kubík je fakt krásnej kluk!

Holky, jestli se z rodinky přesunete jinam, jak už to udělala spousta diskuzí z rodiny, že mě tu nenecháte samotnou! Já mám taky velké problémy sem něco napsat, přispívám už více méně jen sem. Kecám jinde. Ona zamčená diskuze je zamčená diskuze~j~
Alena, 3x♀ 1037
10.3.2008 21:01:12
uvidim, kdy se to prolatne. ja jak jsem hubena, tak to bricho je videt...

fotka krasna! holkam to moc slusi jako kocicky...
vidis, to me tak napada, ze ja mam fotky este ve fotaku...
jo a dany ti zacina byt podobna cim dal vic... katy ani ne, ale dany jak kdyby ti z oka vypadla.
Kyti a 3 poupátka 7943
10.3.2008 20:26:37
No, my jsme čekali taky co nejdýl... nakonec se to dozvěděly až někdy po Novém roce...

To jsem to asi zašlehla já tou fotkou, že to nešlo vkládat ;)
Kyti a 3 poupátka 7943
10.3.2008 20:16:28


... sobota... maškarní na ledě...
Alena, 3x♀ 1037
10.3.2008 20:16:26
kyti, ja si z toho tezkou hlavu nedelam.. akorat uz to asi dlouho tajit nebudu moct, pres vikend mi doslova vyskocilo bricho. a je jen otazkou casu, nez jim to zacne byt podezrele..
pockam do patku na ko, jestli bude vse v poradku, tak jim to pak asi reknu.
chtela jsem s tim pockat co nejdyl, pac jak to budou holky vedet, rozkecaji to pak uplne vsude..

tak mi to nejde vkladat:-( asi na podesaty....
Kyti a 3 poupátka 7943
10.3.2008 19:28:39
Ali, tohle jsou v tuhle chvíli vybraná jména... to víš, že se to ještě může změnit!;)

Jinak s tou adélčinou reakcí na mimi si nelámej hlavu! Katy taky reagovala kdysi na řeč o mimi jako že nic takového nám domů nesmí a teď to prožívá víc než Dany...
Alena, 3x♀ 1037
10.3.2008 19:04:23
jeee, kyti tak to gratuluju, ze mimi ma vse co ma mit!!
tak uz mate vybrana jmena?? nebo to jsou navrhy holek??

marti, mi ti tu chudaka kubika ostrihame pres net:-)
Kyti a 3 poupátka 7943
10.3.2008 18:24:58
Ahoj holky... to já jsem na svařák zralá teĎ.. ale nemůůůžu... Dany měla aerobik a my na ni s Káťou čekaly na prolízkách před telocvičnou... vydržely jsme 1,5 hodiny... no, dala jsem si aspoň teplou sprchu...

Ali, vitamíny jsem brala zezačátku Calibrum baby-plan (to je až do 3 měsíce), pak jsem si koupila GSmamavit a asi před týdnem jsem dobrala Pronatal... (dr stejně říkala, že jsou v podstatě všechny stejné,ale hlavně, aby v tom byla listovka a ta se dá koupit i samostatně)... teď beru jen železo v tabletkách a ty syntetické vitamíny teď vynechám, když už je mi líp a můžu jíst víc věcí přirozeně...

Jinak jsem byla dneska na velkém UTZ, mimi má všechny orgány v pořádku, hezky se hýbalo, ale dr mi nechtěla říct vůbec co to je, že prý to je fakt hodně nejisté, neb tam špatně vidí, pak se ustrnula na mé škemrání, tak prý na 60% holčička... tak uvidíme ;)... no, sama jsem ted azvědavá... Danielka chce Šimona, Kačenka Anežku, já se nechám překvapit a manža se kdyžtak bude muset smířit:-D

Jó Marti, Kubíkovi velká gratulace! Je jednička R^... a k vlasům - mě se ti kluci nakrátko líbí víc... takže taky hlasuji za kratší vlásky...
pabaku 33234
10.3.2008 12:40:18
No Ali ty si kuchařka! Díky za další pudinkovou variantu!:-)
V pátek jsem si koupila macešky a dala do truhlíku, také muškáta ty vzpřímené, tak jsem zvědavá, jak to letos dopadne. Ještě s etěším na voskovky do nádob, které různě postavím po zahradě, voskovky a macešky mám moc ráda.
V sobotu i v neděli jsem odstraňovala ty oblázky na skalce a dávám tu geotextílii a potom na to zase ty oblázky přendavám, no pakárna. Prostě jsem si hloupostí přidělala práci, kdyby to alespoň nebyla taková plocha. Dnes mám zánět svalů na zadní straně nohou:-(
Včera jsme byli se sousedkami a miminkem Matýskem na jarní procházce natrhat větvičky, byla to paráda, jen jsem si musela potom dát svařáka, jaká mi b yla kosa:-)
Alena, 3x♀ 1037
10.3.2008 12:20:02
marti, ter taky neji skoro zadny ovoce.. ale je pravda, ze cim je starsi, tim toho ji vic. a naucila se to jist od adi.. treba jahody, maliny, meloun, mandarinky.. to vsechno vubec nejedla a az ade zavidela, ze ona to ji, tak to zacala zkouset taky:-)
jahody a meloun ted miluje, jinak ji jablka a banany.. jak kuba. ale taky to moc neresim, ma rada zeleninu, tak se svet nezbori.. akorat me to stve s tema buchtama.. ja ovocny mam rada a navic je spousta variant, ale bez toho ovoce mi prijde peceni desne monotonni a vyber co pect, mrnavej.

jeste z toho listovewho testa je silene dobra jedna vec...
na jeden plech se rozvali jedna placka, druhe testo se rozvali a nakraji na ctverecky (kousky, co se pak budou podavat jako jednotlive rezy). to se upece. na vychladlou celou placku se naleje pudink s maslem, na to ze rozetre uslehana slehacka, priklopi se to tema ctvereckama, necha ulezet, testo lehce zvlhne, pocukrovat navrch a je to siiilena dobrotaR^R^
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 6067  [Dalších 5947 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.