| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6067  [Dalších 5937 >>]
pabaku 33234
10.3.2008 12:17:12
máš pocit jako já, teď je usedlejší. A děkuji za něj za gratulaci, on se v poslední době strašně zlepšil, na těch minulých závodech ho to pěkně sebralo jak vybouchl. Jsem ráda, když děti něco baví. Byl to pohár prezidenta tohoto typu karate a on sám se šel zeptat trenéra, jak dlouho Kubík trénuje, pochválil ho.
pabaku 33234
10.3.2008 12:09:30
já to chci také zkusit bez ovoce, Kubík nám ovoce nejí vůbec, mimo jablek a banánu, ale to také jen sporadicky z donucení. Zase to moc neřeším, protože nedávno jsem četla nějaký dlouhodobější v ýzkum, že tropické ovoce bychom mi nemuseli vůbec jíst, nejsme na něj naprogramovaní. Nevím, ale alespoň mě to tolik nebolí, že to nejí. V těch receptech jsem hlavně chtěla k tomu vložit obrázek, ale nepodařilo se mi, protože ten řez vypadá i moc pěkně. Ještě je tam také rychlý recept na kokosovou buchtu, ta b y mohla rodině také moc chutnat:-)
Alena, 3x♀ 1037
10.3.2008 11:21:01
ahojky.
marti, kubik je sikulaaaaaaaaaa!!! gratulujem.
na kratko se mi libil asi vic, ma dost jemne rysy a ty delsi vlasy to jeste podtrhuji. kdyz to mel kratounke, vypadal vic rostacky:-)

s tema receptama je to dobryR^
je sranda jak takovy veci oblitaji najednou celou republiku...
ja ho taky zkusim, jen u nas takovy nadseni nebude, ter ovoce v buchtach neji:-(
ale udelam na cast obmenu bez ovoce a bude.
pabaku 33234
10.3.2008 10:26:07
Holky ještě radu, zvažuji Kubu ostříhat zase úplně na krátko, vy si o určitě pamatujete, přijde mi, že mu to slušelo více:-)
pabaku 33234
10.3.2008 10:24:40
právě, přišlo mi to vtipné, že jsme se tak trefily, a hlavně, že jsi to jž odzkoušela!!! Miluji tyhle rychlo recepty.
Leonie + 2 lvíčata 70868
10.3.2008 9:28:56
pABAku bych řekla, že je to to samý, né?
Mimochodem, fotečkaR^R^R^R^
Hezký klučina....
pabaku 33234
10.3.2008 9:12:38
Krásné fotografie, kočičky, králíček, úžasné! Fakt to holkám moc sluší! A kráslíček mazlíček!
pabaku 33234
10.3.2008 9:10:27
jsem obdržela dnes ráno, nějak se mi nedaří vložit obrázek, nadchnul mně hned po přečtení, tak ho dnes zkusím!



Ingredience: 1 listové těsto, 1 balíček dětských piškotů,
0,8 l mléka, 2 vanilkové pudinky, 2 vanilkové cukry a cukr krupice (dle chuti), čestvé nebo kompotované ovoce (jahody nebo meruňky)


Postup přípravy: Polovinu listového těsta rozválíme na plech, poskládáme na něj piškoty a zalijeme vychladlým pudinkem. Na pudink naklademe ovoce a navrch položíme druhý plát rozváleného listového těsta. Řezy dáme do předem vyhřáté trouby a chvilinku pečeme. Krájíme vyhlazené a nejlépe chutnají v horkých letních dnech.

pabaku 33234
10.3.2008 9:07:28


Holky ze sobotní poháru v Praze, velký úspěch:-)!
Alena, 3x♀ 1037
9.3.2008 9:47:53
ahoj pri nedeli:)
leon, bezva receptR^

vcera mi bylo celej den docela dobre!!! az se mi to zdalo podezrele.. zacala jsem brat vitaminy B z finclubu, tam psali, ze nevolnosti zpusobuje prave nedostatek vitaminu B. ale neverim, ze by se to tak rychle ukazalo... uvidime dal:-)
kyti, dlabes naky tehu vitaminy nebo jine???
ja si zase nakoupila prirodni z finclubu, jedla jsem je u adi taky a niceho jsem malo nemela.. u ter jsem byla porad na stiru se zelezem a byvalo mi po tom chemickym pekne blbe...

vcera odpo jsme byly na karnevale, holky se vyblbly, dokonce jsme v tombole vyhraly medvidka haribo, plysoveho.. tak se o nej ted staraji jak o nejvetsi skvost a svatost a kupodivu se jeste ani nesrvaly, ktera ho bude mit:-)

akorat jsem v patek zavedla rec na mimino a ada to smetla, ze zadny mimino nechce, ze by furt jen rvalo a pravila fuj:( no tak to necham este ulezet a pak jim to reknu ne jestli by chtely, ale ze budeme mit...

[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 6067  [Dalších 5937 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.