| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 6067  [Dalších 5927 >>]
Kyti a 3 poupátka 7943
8.3.2008 20:57:49
Leonie, už vyndavám těsto na zítra z mrazáku ;)šikovnej a rychlej recept se vždycky hodí... navíc s ovocem, to se u nás užije...

Holky měly dneska poslední hodinu na bruslích - maškarní, tak byly zase za kočičky, pokusím se dodat ještě nějaké foto...
Jinak jsem se dneska pěkně flinkali :-D

Ali? jak ti je?
Leonie + 2 lvíčata 70868
8.3.2008 10:24:48
Holky posílám vám recept, co mi poslala kočka, se kterou si píšeme:

Jinak budu péct takový moučník z listového těsta. Je to hrozně dobré. Dá se na plech plát listového těsta. Na to se to poklade vrstvou piškotů, po celé ploše, na to se dá ovoce - třeba naložené broskve, jahody (to budu dávat já), ale v létě dávaám hodně třešně, protože je máme na zahradě. Na to se nalije puding (dávám na litr mlíka dva) a na to se dá druhý plát listového těsta. A do trouby na cca 180 st. Je to fakt výborné.
Leonie + 2 lvíčata 70868
8.3.2008 10:03:18
Kytí, máš krásný holčičky, jsou si podobný jako vejce vejci, fakt kočkyR^R^R^
Alena, 3x♀ 1037
7.3.2008 20:42:33
leonie, to je jasny! proti rodicum se zpyknou vzdycky:-D
ale je to od ni hezke, ze ji brani;)
kyti, holky byly krasny kocicky!!! my jdem na karneval zitra, holky trvaly na motylech.. vymyslela jsem, ze kridla udelame z nakyho kartonu, no nakonec to dopadlo tak, ze jsem jim dnes v takku koupila ruzove leginy a tricka s tim, ze kridla dodelame doma a nakonec jsme odpo jely este do HaM pro kridla. litaly tu zbytek odpoledne cely ruzovy, s kridlama, spokojeny... a ja to mam bez prace. on by ten karton byl tezkej a spatne by se jim v tom hybaly, kridla by urcite sundaly hned pri prvni prilezitosti a pak by je to mrzelo... takhle si je nechaji a nebudou polomotyly:-)
zitra mozna dodam taky nejaky foto..
Leonie + 2 lvíčata 70868
7.3.2008 19:20:54
Holky už jsou vykoupaný, jdu dát véču a půjdou chrápat, jsem KO a manža přijede až zitra z montáže, no jo no, to už je můj úděl, být s dětma sama. Teda jsem unavená, nééé nemocná.

Ted tu dává Lucy Viki lízat lízatko. Viki řve že chce ještě, no rachot, nevím co jí to napadlo, je jasný že to bude chtít...
Tak snad bude večeřet.
Dnes Viki dostala přes zadek. Strašně se začala vztekat, a já na to fakt už nemám nervy, tak jsem jí pleskla. No ,,rohlík,, jak blázen myslím tím rohlíkem toto :o( a řev, slzy. Chudák malá. Lucy mi hned vynadala co jí biju, začala jí líbat a nosit a vynadala mi at už jí nikdy nebiju. Vzala si jí do ložnice a TAM jí utěšovala. (najednou s ní byla kámoška). Takže sranda.
Kyti a 3 poupátka 7943
7.3.2008 18:21:57
Ještě jedna z maškarního:
Kyti a 3 poupátka 7943
7.3.2008 18:16:12
Jen tak pro oddych pár foteček...

Objevil jsem novou zábavu!


Večerní siesta u telky s paničkou:


To je pohodička... :
Kyti a 3 poupátka 7943
7.3.2008 17:07:39
Marti, ani se ti nedivím...

My jsme byli chvíli u našich - na oběd... a pak jsme šly k holičce, Danielce jsem nechala jen konečky, ale Kačenku jsem nechala zase nakrátko, když chtěla... ona má ty vlasy jak vrkoče... každý se jí kroutí jinam, navéc je má jak hřebíky a nechce se ani česat... Pak jsme byly ještě na koloběžkách a teď tady popíjím čej a jdu ještě něco dělat, když mě snad holky nechají...
pabaku 33234
7.3.2008 13:55:01
já taky bulela, musela jsem si zavřít dveře od kanceláře a dát se dohromady...
Krásný víkend holky!
Kyti a 3 poupátka 7943
7.3.2008 12:23:05
Marti, teď jsem si ho taky přečetla a brečím tady jak želva...
Nepochopím slova sociálních pracovnic (jedna taková mi to vehementně vysvětlovala...) že dětem v DD nic nechybí...Rv
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 6067  [Dalších 5927 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.