| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 6067  [Dalších 5917 >>]
pabaku 33234
7.3.2008 11:56:30
držím palce§
Jinak na hlavní stránce jsem četla článek o adopci dítěte z Dětského domova. Vzala bych si i dvě:-)
Kyti a 3 poupátka 7943
7.3.2008 11:54:07
Marti, s tím zajištěním to máš pravdu...když to člověk bere tím rozume, tak je to všechno úplně OK... když někdy ty city a hormony stejně chtějí něco jiného, viď...

Tady je zase dneska moc hezky, ale pořád hrozná kosa... už aby bylo to jaro i s tím teplem...

Jinak jsem Kačence objednala po netu kolo a teď trnu, jestli vůbec do jejích narozenin (příští týden čt) dojde... tak mi držte palce!
pabaku 33234
7.3.2008 11:37:38
hypotéka na 8 let a Barunka se bude za chvilenku rozhodovat co dál a já budu šťastná, když bude studovat, takže ono finančně zvládnout dvě dětičky k tomu hypotéka atd, Pavel je ekonom, o práci můžeme přijít kdykoliv, já ho chápu, že má strach, abychom zvládli alespoň ty dvě vychovat ve slušném bytí a dopřát jim studia atd. Ale nic, teď přišel s tím, že by chtěl realizovat moje přání podívat se na 4 dny do jarní Paříže, tak vyhledává zájezdy, asi chce také už relaxovat, chápu ho:-)
Mějte se krásně a co Ali, jaký anonym?
Kyti a 3 poupátka 7943
7.3.2008 10:02:29
No, tak jsme právě s holkama dodělaly přívěsky ze smršťovaček... mají z toho ukrutnou radost... já jdu teď něco dělat a pak pojedem na chvilku k našim...

Jinak Martu naprosto chápu... děti už jsou velký, proč ne ještě mazlíčka? Ale třeba chápu i manžela, že má o ni strach... Ale zase jinak jste zajištění... a dneska by tě v těhu hlídali ostřížím zrakem...

Jinak se mi dneska zdálo, že jsme měli holčičku
:-D
Leonie + 2 lvíčata 70868
7.3.2008 9:45:22
Pabaku, tak to je škoda, když bys do toho šla ale manžel nechce.... No ale zase na druhou stranu jestli si cukrovkářka, tak kdoví jaký by si třeba mohla mít problémy... A navíc, přece mě v tom nenecháš samotnou (2děti). ;)
perdita 3248
7.3.2008 9:34:29
Ali, teď jsem se trochu probírala zpětně brněnskou diskuzí, co to tam bylo to špionovký o anonyma - víš, kdo to je?? Jestlis to nezveřejnila, tak někdo z rodiny (myslím tvé, ne této)? To jsou teda věci...
perdita 3248
7.3.2008 9:25:28
Počkejte, holky, vy teď ještě zblbnete Peti a dvoj-matky budou v menšině:-D
pabaku 33234
7.3.2008 7:46:39
na tom nejsem nejlépe, blíží se 40, cukrovka, ale cítím se dobře, okamžitě bych do toho šla. Ale nemám podporu u manžela a na tohle musí být dva:-):-D
Alena, 3x♀ 1037
6.3.2008 19:58:50
leonie, pokud muzu za martu..
marta by chtela, ale jeji muz na to jde prilis rozumove, takze nechce...
Leonie + 2 lvíčata 70868
6.3.2008 19:01:10
Pabaku, a proč to říkáš tak smutně, nebo ty jako už nemůžeš mít děti...? Já to tak pochopila, snad jsem se tě nějak nedotkla!!!!;((;((;((
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 6067  [Dalších 5917 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.