| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 2273  [Dalších 2113 >>]
Ivča,Dáda 12m!
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 21:03:22
Tak mi to nefunguje, nejdou mitam dát fotky, zkusím to zítra, občas se mi to stává, ani se nemůžu přihlásit jako regostrovaná.
Michel, copak ti provedla tchýně?
Ivča,Dáda 12m!
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 20:57:42
Zkusím dát fotky na březen, ale moc jich nemám, nestíhala jsem nic, prohazovala jsem dva foťáky a na dogitál nějak zapomínala, přeci jen, je přes to focení náš tatka.
Ivča,Dáda 12m!
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 20:56:12
Ahoooooj holky,
moooooooc děkujem za přáníčka!Oslava byla NÁDHERNÁ!!!!a já jsem zbitá jak pes, jsem hotová, vyřízená, unavená :-))))))ale Šťastná, že proďolku máme!!!
Bylo nás tu 6 dětí a maminy a Dáda byl ve svém živlu, čučela, jsem jak všechny vítal u dveří a představte si, hned jim lezl do tašky, cože to přinesli :-) já se smála, opravdu jsem ho to neučila :-)))))))))
Holky, dostal od kámošky taky dort, sama pekla!!!a svíčku sfoukával, tím způsobem, že jí zhasínal rukou a já na něj furt, že pálí, tak mě opakoval PA PA, ale šahal dál, pak jsem se chvíli nedívali a skoro půlku dortu rozpatlal, 2xjsem vytírala, stůl, zem, sedačka, no paráda, ale už je vše vyčištěno a připraveno na sobotu hehehe.Patlal patlal, ale dortu se ani nedotkl, nebyl přece čas.
Jani, taky jsem vzpomínala a upozorňovala na 9 hodinu, akorát počasí bylo opačné, když jsem rodila bylo azuro, teplo, nádherně, dneska celý den pršelo a byla zimaaaa.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 20:45:28
Taky jsem tu, copak je kde novýho?

Mě dneska naštvala tchýně, tak se potřebuju s Váma odreagovat.
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 20:15:20
Ahoj holky, jsem tu, ale kojím, zachvilku se ozvu, jo?
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: středeční večer

24.3.2004 19:49:24
to je ještě kytička pro Davídka a Terezku
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: středeční večer

24.3.2004 19:44:56
Všechno nejlepší Dádovi a Terezce k jejich velkýnu vyznamnýmu dnu Přeje Jana a Paja. přejem hodně štěstí zdraví a lásky v dalším roce ale i dalších

Ivčo snad ti bylo ráno v devět líp než před rokem myslela jsem na tebe.
Michel děkuji za radu snad jsem to pochopila a opsala dobře.
jste tu někdo?
michel 15172

středeční večer

24.3.2004 17:42:04
Holky, kdepak všechny jste? Mončo, jak to dopadlo s démonama? Ještě žiješ?

Holky u nás je pořád ošklivě, prší a fouká silný vítr. Byly jsme s Betkou chvíli venku, ale moc se nám tam nelíbilo. Tak jsme zašly ke známým na čajíček, Betka si odnesla tašku plnou hraček a byla spokojená. Lepší než venku na prochajdě.

Tak až dokončíte všechno potřebný, až doslavíte, až Vás manžílkové uvolní, tak přijďte na pokec. Mě za chvíli přijede tchýně, jen na kafčo, ale pak už taky budu celý večer. Manžílek má volejbal, tak mě nikdo nebude vyhazovat od PC. Hurááááááá


michel 15172

ahoj holky

24.3.2004 13:50:40
Holky, dala jsem do našeho albumku fotečky malovaný na chodníku. Podívejte se, je to nádhera. Teda aspoň mě se hrozně líbí.

Romčo, já sice taky nejsem velký pijan kafí, dávám si jedno denně, ale dělám si doma rozpustný, na něm není co zkazit a na návštěvách mi nabízejí klasického turka. No a to už je horší. Podle mě by dobře zalitý turek měl mít navrchu pěnu, všude mi ho tak dělaj, jen tahle jedna kámoška ne. Prostě to kafe neumí nějak zalít, donese kafe, pěna nikde a navíc v něm plavou nerozpuštěný hrudky. A není to vodou, protože bydlí ve stejném městě jako my všichni, co to "umíme". No to jsem se zase vyjádřila, už jsem říkala, že já a něco vysvětlovat nejde dohromady.
Lotka+ 4 6760

Re: Re: pro davídka

24.3.2004 13:09:28
Ahoj holky, dekujeme za pranicko k narozeninkam, to ten rok rychle utekl, ze?
Dnes jsme absolvovali roci prohlidku a obrnu. Terezka vazi 8,60 kg a meri 75 cm. Zadnej obr, ale prcek asi taky ne.
Boni, me je ted uz 29, ale prvni dite jsem mela ve 20ti, tak jsem byla taky celkem mlada. A mam naopak kamaradky co v tomto veku nemaj jeste zadny mimi a ja uz mam tri, hec :))
Michel, jak to myslis, ze kamoska neumi uvarit kafe? Ja kafe nepiju ani jsem ho nikdy nepila,ale navim, co se na tom da zkazit, varim ho jen pro navstevy, ale zatim si nikdo nestezoval. Ze by ze slusnosti? :))
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 2273  [Dalších 2113 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.