| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 17337  [Dalších 17267 >>]
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
20.12.2013 22:42:43
Aha tak fotka priste
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
20.12.2013 22:38:49
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
20.12.2013 22:31:48
AHOJKY, hezke pranicko Adri, mala uz se krasne vybarvila a uz vubec neni podobna Misovi :-) U nas jsou rana taky hekticka, ale vypravuje manzel a uz dokonce parkrat zaspali~f~....Vasa se totiz budi kolem 4-5 stale na mleko a pak dospavame treba do osmi,takze jsem vypravovala jen parkrat a to je taky porad oblikej se, vycisti si zuby, napij se aspon trochu-nechce snidat, pak teda odchazi se sousedkou na autobus,jezdi jednu zastavku primo pred skolu a odpoledne jezdi i domu a ja ji chodim naproti.Ale jeste vetsi boj je psani ukolu, pokud ho nestihne nez se Vasik vzbudi, tak mam co delat aby ji neco neroztrhal, nepocmaral, porad se po ni sape, krade ji veci ze stolu :D no same radosti s temi detmi

Zuzko, jak se Vam vede?

Preji vsem take krasne Vanoce a svatky a stastny novy rok !
adriM+M+N 55217
20.12.2013 22:18:03
adriM+M+N 55217
20.12.2013 22:17:14
Ahojky,
Verun ahoooj, já si tě teda určitě pamatuji ~:-D Ani nevím, že máš už dva chlapečky :-)
Em nad globem jsem taky zvažovala, taky Míša rád prohlíží mapy a pořád se mě ptá kde co leží, kolikrát to nevím ~f~ Tak v příštím roce ho třeba taky pořídíme, aspoň mi řekneš jaký má úspěch.
Moc jste mě teda nepotěšily, že jen u nás je to vypravování tak hrozné.
Medu s malou to vcelku jde, máme výhodu, že nemusíme nikam dovážet, školu máme poměrně kousíček pěšky, do školy chodím s Míšou jen když má na devět, když má na osm, chodí většinou s kamarádkou nebo kamarádem + chodí v tu dobu spousta dětí, jen od nás z baráku hned několik, tak ani nechce ať jdu s ním.
A pak vyzvedáváme, to vždy, protože ostatní chodí do družiny, tak nechci ať chodí sám.
To už je náročnější někdy vození do kroužku, který má dále, u nás poblíž nejsou moc sportovní pokud ho nechci dát do karate nebo juda, tak musíme dál.
Sem tam teda trošku rozhodíme režim, když třeba malá ještě spát nemá apod, ale vcelku už se přizpůsobila a jen díky tomu, že ráno je klidnější se Míšovi můžu resp. musím věnovat.
Jak říkám pořád, s těma dětma a prací zároveň je to horší, takhle jsem tu teď jen pro ně.
Medunka_ 16389
16.12.2013 16:10:17
Adri a jak logistika prvňáček a miminko? Jak píšeš, pro nás je někdy fakt zázrak se do té školy vypravit a to nemám mimi, tak proto se ptám...

Medunka_ 16389
16.12.2013 16:08:36
Emi, tak já jsem asi poslední, kdo se blbě zeptá: Jééé, ty čekáš miminko?? Moc a moc gratuluji!! ~x~~x~

Ke škole, u nás asi "no comment" ;-).

Holky, kdybych už nenakoukla do konce Adventu, tak přeji moc a moc krásné Vánoce!!!
verunecek+Míša4/07+Domík9/10 48596
16.12.2013 13:58:19
trošku jsem koukla zpětně jak vám to jde ve škole,my s tím trochu bojujeme ,Michálek není raní ptáče a než psát úkoly raději by si kreslil,když píše něco sám bez předlohy tak to píše vše zrcadlově a z toho jsem dost nervozní.
Zuzko moc držím pěsti aby se to zlepšovalo ~s~
Veruneček
  • 
16.12.2013 13:47:47
Zdravím vás maminy :)
Možná si na mě už nepamatujete,tak nějak mě napadlo mrknout kolik vás tu stále ještě je i když naše děti už chodí do školy a koukám,že je vás tu stále tolik :)
Přeji vám krásné Vánoce Veronika,Michálek 07,Dominik
skallka 40226
16.12.2013 11:36:11
Ahoj v prvé řadě bych chtěla popřát mnoho zdraví všem ale hlavně Zuzce a jejímu manželovi, kteří to teď potřebujou jako sůl.
Přiznám se, že jsem tu předčasem četla příspěvky o sestřičce, ale vůbec mi nedocvaklo o co jde :-) až dnes. Emi moc gratuluji k holčičce budete to mít doma veselé.
Maty se tedy obléká ráno sám automaticky co mu řeknu, občas mu to 2x zopakuji to samé se snídaní. Co se týče psaní no coment, ale stále nosí jedničky tak nevím. Čtení mu jde na výbornou a matematika ho hrozně baví, furt chce po mně ať mu dávám příklady a píšu dopisy, čte titulky článků v novinách Tak snad mu to vydrží.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 17337  [Dalších 17267 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.