| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 16625  [Dalších 16465 >>]
pega 103835
6.6.2011 16:49:13
Telatko, preji vsechno nejlepsi k narozeninam a take k titulu! ~x~
Bezim spat, jestli Bara zase bude vstavat ve 4, tak budu vypadat jako Zombie [mam na spani 5 hodin]
Telátko 106513
6.6.2011 13:57:09
Ahoj holky, jen v rychlosti mám tu docela fofr. Děkuju za přání k narozeninám jste milé:-). Jo a znáte se s čerstvou vicemistryní republiky:-)

Deniska mi včera vrhala šavle přes celej pokoj to byl holky horror, vůbec jsme nevěděla co dělat, pak vyčerpáním usnula a od té doby dobrý. Jedla oběd od Hami ale né poprvé vždycky to bylo v poho, nějak mi příjde že jí bylo blbě z horka..........tak dnesk je jenom na mlíčko a dala jsem jí trošku přesnídávky zatím dobrý.
jita+3cacorky 57325
6.6.2011 13:33:52
majdalenko, to ze maly nepapa muze byt zoubkama i horkem ale i tim ze na nej mozna neco leze a on uz to citi treba hloupa ryma, znam to u Adelky ta je na to expert mohla bych vypravet ~;), jakmile na ni neco leze a nebo se hnou zoubky a nemusi se uplne prorezat tak jsem do ni nedostala skoro nic, zkus vydrzet par dni a ono se to nejak vyvrbi, zkousej davat mlicko po troskach,cajik, presnidavky nebo zeleninku, proste co si vezme a uvidis ~;) preji at se to brzy zlepsi ~;((
yuya+B 01/08+O 10/10 66775
6.6.2011 13:01:22
Tak jsem v rychlosti ještě prolítla pás stránek zpátky.
Martheen, Ondra je v golfkách cca od 5 měsíců a je nadšenej! Čučí, co kde lítá a nic mu nechybí. Sluníčko řeším tak, že mám odepínací kus střech, ktera pak jde polohovat až třeba, že ho tam úplně zavřu. Blbě to popisuju..~t~ Mám Peg Pérego Pliko P3, tak se třeba koukni na nějaký fotky, jak to myslím.~;) Jinak sluníčko neřeším, jen pořád mažu krémem 50 a klobouček je samozřejmost.:-)
majdalenka.machi
  • 
6.6.2011 12:56:57
Yuyo fotka krasna. konecne vidim nejake miminko, vsechny mate v denicku a chvalite si je a ja nci nevidim :o)

jinak my bojujem, prestal nam nejak jist. bud horkem nebo zubama, nevim. ale nebasti ani mlicko, ani napit nechce cajiku, prikrmy taky odmita, presnidavku do neho obcas dostanu, tak kdyzu z neni na zbyt tak do neho tlacim aspon to at v sobe neco ma...

venku je porad tak dusno ze uz me to nebavi. vcera se nam malosek postavil jen na kolena. ruky ve vzduchu a smal se jak mu to jde. jinak lozi po chodidlech a zadek a kolena nahore. no je to sikula... snazi se zvedat o co jen jde. uz jsme snizili i postylku, takze asi budem chodit brzo, tak uvidime. v patek dojedou rodice od manzela, tak si maleho uzijou... :o) tak zatim ahojky, jdu pouklizet a pak s kocarkem ven s maloskem, at se prospinka :o)
yuya+B 01/08+O 10/10 66775
6.6.2011 12:48:33
Ahoj holky

koukla jsem do deníčku a je tam ode mě příspěvek.
Bagmat, krásný fotky ze křtu!~g~

U nás už se leze. Plazení je zatím sice rychlejší, ale lezení začíná převažovat. Jinak už se Ondra taky zvedá do kleku a hází slušný držky.~t~~s~ Já se těším až se sedne, hned bude to krmení veselejší. Zatím baští k obědu kolem 230 g zeleniny s masem, odpoledne ovoce a večer kaši. Zatím máme vynechané polední a odpolední kojení, večer před spaním ještě kojím. V noci se budí jednou, ale zkusím to taky odbourat.
To tak ve zkratce u nás, musím jít vařit, zapomněla jsem včera vyndat maso z mrazáku, tak budeme mít takový pozdní oběd.~d~
Bára je dneska náročná, pořád samý dotazy a dotazy a dotazy, no znáte to..~t~
Jedno foto Ondráška, foceno na den dětí:
Toola 105703
6.6.2011 9:25:01
Jíťo, tak to byl vydařený víkend. :-)

Martheen, dávám buď dlouhé lehké kalhoty, nebo když má kraťásky, tak mažu krémem, ale stejně na slunce moc nechodím, máme kousek les, tak procházku směřuju tam, aby byla ve stínu. A jinak na zastínění hlavičky plína přehozená přes stříšku. Ale chtěla bych koupit nový sporťák, tak tam bych tu sluneční clonu asi chtěla, ještě nemám vybráno.

Barčo, super, už to mám na účtě, díky moc. Jsem ráda, že se čepička líbí. A hlavně pak nezapomeň poslat tu fotečku. :-)

A Telátko, jak jste vůbec dopadly na tom turnaji? :-)
Barča, M 07 a E 10 63134
6.6.2011 9:18:53
TAK HOLKY JUKNĚTE DO DENÍKU
Barča, M 07 a E 10 63134
6.6.2011 9:11:23
Bagmat krásný fotky ze křtu, naprosto úžasný ~g~~g~~g~~g~
Barča, M 07 a E 10 63134
6.6.2011 9:08:49
Mám X-landra a ten má velkou sluneční clonu a víc není potřeba, třeba včera když už byla fokt jen v bodýčku jsme jí namazala nohy 50 , jinak byla pod clonou, ta je vážně super, lepší než slunečník.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 16625  [Dalších 16465 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.