| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 16625  [Dalších 16445 >>]
jita+3cacorky 57325
5.6.2011 18:33:06
Ahoj holky,
tak uz jsme z Chocne doma a bylo to fajn az na to vedro a cestu v aute ale i tu holky docela zvladly ~;)
Mrknu zitra jdu vybalovat a delat holkam veceri ~;)
Martheen+4 29517
5.6.2011 15:52:31
Ahoj holky, zdravíme z koupaliště :-)




Moniken a Sláviku ~x~ gratulace k 1.klofáčku ~g~

Telátko, šatičky Denisky ~g~, sluší jí ~g~

Jinak J.ještě neleze ani omylem, jen jde občas na kolínka, ale neumí k tomu zvednout tělo na rukou, takže válí sudy, příp.se odstrkuje patama, to je jeho pohyb, plazení zatím slabota.
pega 103835
5.6.2011 11:51:42
JInym letem bych teoreticky letet mohla - bud s jinou spolecnosti [nevyhovuji ale spojeni nebo cena] nebo timto v jiny den, ale lita to jen 3x tydne a ja uz mam v CR domluvene pro deti zkousky ve skole. Driv odletet nemohu, protoze bych nedostala vysvedceni a to musim v CR predlozit.
Sedacku bych teoreticky mit mohla, ale na dite do 2 let nemas narok na sedadlo a kupovat za 20 tis. jeji vlastni sedadlo, na kterem stejne nebude sedet urcite nebudu.
Dneska jsme byli v ZOO, Bara to cele prospala [2,5h], probudila se az kdyz jsme odchazeli. Odpoledne spala take 2,5 hod., tak jsem v soku, co se deje. Snad bude v noci spat potvurka, uz takhle vstava okolo 5., tak snad to zitra nebude driv ~e~
slávík+2 105984
5.6.2011 9:38:03
Holky hlásím první prořízlý zoubek. ~z~ Počkejte jak budu za pár dní nadávat až bude hryzat při kojení. ~8~ ~t~

Vidět teda ještě skoro nic není, ale prstem už ho cítím. A ten vedle asi taky nebude trvat dlouho. Rostou mu dva najednou prťouskovi, proto asi to buzení v noci maximálně po dvou hodinách. Ale jinak to zvládá docela dobře, jen je kňouravější. ~6~

Moni gratulujeme k zoubku. ~x~~;(( A s Corall jsem to pochopila tak, že za mamčou zajet chtějí.
martasek36 102382
5.6.2011 7:09:45
Přeji krásnou neděli.

Moni ano klucí mají skoro stejnou sedačku:-).Jsem s ní strašně moc spokojená a hlavně i malej:-)Do konce června se stěhujeme,ale chtěli bys me to stihnout do 19.6.Ondrášek také miluje banán,no abych řekla pravdu tak miluje všechno.~:-D Maty je šikovnej že už dělá sám paci paci~g~

Baru tak grilovačka hmmmmmmmmmm také bych se dala grilované masíko:-)

Krásnou neděli pa~3~
Barča, M 07 a E 10 63134
4.6.2011 20:36:55
Nazdar kočky,

Tak tady nespadla ani kapka vody, dneska super hic, byli jsme celý odpoledne venku na zahradě, navečer grilovačka, jsme naprosto kantáre. Eminka je hrozne hodná, dokonce papá a spinká dneska vztávala ve čtyři, pak v pet a v půl sedmé.

Moni ahoooooooooooooooj.

Peguš teda tak 11 hodin to je nářez to si nedokážu představit, hele a autosedačku mít nemůžeš?

Veruník+Anetka 11/10 107543
4.6.2011 19:34:08
Nanenko,my taky zacaly zeleninou.Zitra davam brokolici a mrkev,pak bramboru s mrkvi,a pak uz dal nevim,co bych mela davat?Asi treba pastinak mrkev a jeste neco.
Moni,my taky jeste nemame zoubky.Ale Vam gratuluji
Moniken 106914
4.6.2011 18:47:38
Marťásku, to je Ondrášek šikulka! Koukala jsem do deníčku, naši kluci mají hodně podobnou jídelní židličku:-). Ondrášek je strašně roztomilej a okatej brouček. Kdy se budete stěhovat? Do konce června viď? Taky čipera zkouší všechno možné viď? Maty už si také sedá a v kýblu se sám od sebe postaví! To ho teda krotím, protože na to má času fakt dost~t~. Tento týden se naučil paci paci a tzv. opičáka- mlátí se rukama do žeber. Nechápu tuhle zálibu, musí ho to bolet, ale je u toho nesmírně spokojenej a vyřebenej~:-D.
Míšo, koukala jsem na Denisku a ty nové šatičky jsou tááák kouzelné~g~, jestli půjdete vítat, tak tenhle obleček je opravdu úchvatnej. No kočka~s~.
Martheen, Tvoje konstatování s příkrmama mě opět strašně rozesmálo~t~, každopádně chápu, proč miluješ kojení, protože mi to mluví z duše. Po každém příkrmu převlíkáme, jelikož Maty prská a okusuje si ponožky že... Ale je pravda, že Jáchymek obalený do mrkve je bezkonkurenční~t~.
Hakai a Baru, to mě strašně překvapuje, že holčičky nechtějí banána. To je asi jediné, co do Matyho padá jak do krytu a co neprská~w~.
Corall už je v Čechách? Nevíte, jestli se sejde s tou mamčou?
martasek36 102382
4.6.2011 18:25:49
holky vy co háčkujete něco jsem pro ty vaše princezničky našla:) http://hackovanecepicky.cz/
martasek36 102382
4.6.2011 18:20:03
ahojky.

Tak Ondrášek si dneska po prvé sám sedl:-),ale moc dlouho nevydržel:-)

Moni velká gratulace k zoubku~g~:-)

[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 16625  [Dalších 16445 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.