| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 16625  [Dalších 16435 >>]
Moniken 106914
4.6.2011 17:49:27
Pro zasvěcené~;)..

Matyášek má od čtvrtka první zoubek! To si frajer počkal co, mladší miminka ho dávno trumfly~g~.

Užívejte překrásné soboty maminky.
majdalenka.machi
  • 
4.6.2011 11:58:48
holky s tema detma malickyma to je peklo ty cesty nekdy ze? my teda mame tchynku v Usti nad Labem, takze z Ostravy to je taky kousek dal nez by mohlo byt, ale Toamsek to zatim zvladl uzasne. celou cestu sice nespal, protoze kooooukal a pozoroval jak se vsechno z vlaku hybe, ale autem sme si netroufli, nemohli by sme ho vytahnout kdyz by kniknul. takhle jsme ho vytahli a meli ho na nohach kdykoliv chtel...

v zari jedem s nasima na dovolenou do Tater. berem s manzou i kolo a vozik za kolo, projezdime to tam krizem krazem a nasi budou chodit pesky po horach, pokud se mamce do te doby dobre zahoji zlomeniny ktere ma z kola :o) ale ona je vorkoholik, byla tyden doma a uz chodi do prace. nekdy bych ji nejraci dala na zadek!

a my jdem ven, tak preji peknou sobotu . ja se jdu juknout s Tomaskem na beisbol, manza ma turnaj v pincesu, hraje ostravskou ligu. tak si sel zahrat a odreagovat se... tak zatim papa holky :o)
nanenka 46641
3.6.2011 22:37:48
Ahoj maminky!
tak vás opět po nějaké době zdravím. Něco jsem pročetla. Máte šikovné dětičky. Byla jsem s Eli na šestiměsíční. Tak váží 7 kg a měří 68,5. Máme dva zoubky. A začaly jsme taky s příkrmama. Trochu tápu, co dát, abych to nějak neuspěchala. Takže zatím jsme jen na zelenince. Ale zatím chutná. Už spapá celou skleničku. Jinak ještě neleze, ale snaží se. Když jí to ale nejde, tak se vzteká ~d~ Závidím maminkám, kterým spinkají dítka celou noc. Eli má teď období, kdy se budí po hoďce a půl ~a~ Tak nevím, jestli ty zoubky nebo spurtík ~d~ Někdy ale vydrží třeba do půl páté a pak papá kolem osmé. Většinou spíme tak do deseti ~z~
Je to hrozný, jak to utíká. Už to nejsou taková ta malá miminka.
Holky dáváte dítka sedět? Eli nevydrží už moc ležet. Pořád se snaží zvedat a nejspokojenější je, když může sedět na klíně a pozorovat okolí.
Veruník+Anetka 11/10 107543
3.6.2011 19:44:37
Ahojky,tak dneska za sebou mame uspesne sklenku brokolice.Corall,tak to teda musel byt let...A co lidi kolem?My zvazujem,jestli nepojedem do Chorvatska,ale porad dumame kvuli Anetce..
mraveneček +2 39127
3.6.2011 18:47:33
11h na klíně ..to si ani neumím představit.Nemůžeš letět jiným spojem?
mraveneček +2 39127
3.6.2011 18:46:58
Corall..přeju hezkej pobyt v Čechách a pokud možno aby to s mamkou dopadlo co nejlépe~;((.ale teda cesta nic moc.
mraveneček +2 39127
3.6.2011 18:46:57
Corall..přeju hezkej pobyt v Čechách a pokud možno aby to s mamkou dopadlo co nejlépe~;((.ale teda cesta nic moc.
pega 103835
3.6.2011 15:15:47
Corall, to sis to cestovani moc neuzila. Ja letim za 3 tydny s detmi sama a obe postylky jsou obsazene, takze bude Bara trunit 11 hodin na mem kline. Uz se na to fakt tesim.
Dneska si Barunka prvne klekla ve vanicce. Chytla se okraje, vzeprela se na ruckach a klekla si [puvodne sedela]. Na zemi nekleci, miva jednu nozku na strane natazenou a druhou pokrcenou a vzpira se na rukou.
Toola 105703
3.6.2011 13:45:21
Musela jsem běžet přebalovat, kojit, a zase přebalovat.

Hakai, ta kabelka nevypadá špatně, ale na můj vkus je moc rozmanitá, spíš koukám po něčem jednodušším. Ale paní je fakt šikovná, všechny výtvory má takový precizní. A ta bekovka z dalšího odkazu je báječná, hned si to hodím do oblíbených a musím vyzjistit vzorek. ~R^

S těmi barvami - já nosila před mnoha lety všechno černé nebo šedé, maximálně tmavě modré. A dalo se to nádherně kombinovat. Pak mi kamarádka řekla, že mám nosit víc barev. No a od té doby, jelikož jsem dala na její radu, v podstatě nemám co nosit. Barvy se mi zalíbily, vždycky si koupím tričko, sukni nebo kalhoty v hezkém odstínu, ovšem k sobě mi to vůbec nepasuje. ~j~~;)

Užijte si vycházku. :-)
Hakai a Viki 11/2010 106177
3.6.2011 13:00:18
Už musím..Viki nakrmím a jdeme.
Tak zatím a hezký víkend všem~s~
Marťásku, Tobě ať to ubývá a už máš brzy hotovo~;((
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 16625  [Dalších 16435 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.