| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 16625  [Dalších 16555 >>]
Toola 105703
15.6.2011 10:25:19
Teda Majdo, blahopřeju k sedícímu Tomáškovi. ~R^

Ahoj Kiwi, ať se dětem ty nemoce moc nerozjedou. A fotky určitě vlož, ostatně v deníčku je toho spousta nového, tak se tam taky pokoukej. ~;)
Kiwicek 36751
14.6.2011 22:45:49
Ahoj holky, konečně se za váma dostávám, po tak dlouhé době.Vůbec vás nestíhám, což mě trochu i mrzí, ale holt tři děti, tak to prostě nedávám. Na netu sice jsem každý den, ale než všechno vyřídím, posháním a tak, tak už mi na reagování čas nezbývá, ale občas si počtu.

Jinak Matyášek je pořád usměvavý sluníčko naše, jen tak ho něco nerozhází, je to pohodář.14 dní se plazí, pořád teda jako "meresjev"~y~, ale jede jako tryskomyška. Adámek ho pořád provokuje a Maty se můžu umlátit smíchy ~b~.
Papká zeleninku, nedávno jsem začla dávat i ovoce, všecko zblajzne krásně.Jen teda ryže mu nejede v kombinaci se zeleninou, to jedině s bramborem.
Máme jeden zoubek a už se bělá další.
Chodíme plavat, to se mu moooc líbí. A taky cvičit.A s Adámkem další kroužky a s Markétkou zas na rehabky. Ještě chodím na zumbu, na dobití baterek.

Teď jsou kluci nemocní, teda Adam má zánět průdušek a už začíná kuckat i Matýsek a to jsme měli naplánovanou ve čtvrtek Olomouc, že pojedeme všichni,s MArkétkou na ortopedii, máme si jít vyzvednout takovou pomůcku na lepší držení těla, na zafixování a pak že zajdem do aquáče, no tak to musíme odložit.

Tak se mějte krásně, já zase nakouknu, ještě se podívám do alba a hodím nějaký aktuální fotky MAtyáška, mám jich mraky, pořád ho musím blejskat.~;)
majdalenka.machi
  • 
14.6.2011 20:26:16
ahoj holky,

tak dnes jsme si poprve sedli. mam radost. ve sportaku sice uz jezdime, ale lezime, protoze v hlubokem nam lozil, postavil se a chtel prelezt, takze jsme dali sportak a prikurtovali :o) no a ted uz bude asi i sedet... sikulka to je ten nas Tomasek :o)


Jito, to me mrzi ze jste nemocni... ja cekam v patek nejakou reakci, jdem na posledni ockovani, tak uvidime co bude a nebude.

Manzel uspava, tak ja mam prozmenu pauzu, asi uz dodelam svatebni album a album naseho Tomaska, mam vyvolane fotky uz tak 4 mesice a nebyl cas to udelat... tak se tu mejte hezucky, papa :o)
Telátko 106513
14.6.2011 8:38:35
Tak hoď nějaké foto
Telátko 106513
14.6.2011 8:38:16
jéé ahoj Kačí, ráda tě tu vidím:-)

A děkuju za přání.

Alešek to je teda drak přímo rychlík ve všem co:-)
Toola 105703
14.6.2011 7:04:08
Ahoj holky, nestíhám.

Corall. ~6~

Jíťo, vy se z těch nemocí pořád nemůžete vyhrabat, viď. ~6~

Kačko, Alešek to teda bere rychlovývojem. Je to frajer. ~:-D~R^

Bello, ahoj. :-)
Martheen+4 29517
13.6.2011 22:58:46
Bello, odepsala jsem ti ~;)
Martheen+4 29517
13.6.2011 22:49:02
Kačko, teda vy jedete!!!!! 12 kilo, 6 zubů, ty brďo ~e~~e~~e~~R^

Bello ~3~:-)
Kačka + Eli 06+Ali 10 70629
13.6.2011 21:05:37
Corall, posílám ~6~~6~~s~~s~
Telátko, dodatečně gratuluji k narozeninám. přeji hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky~s~
Hakai, Staropramen LEMON to je dobrota vid mám ho doma skoro pořád~f~~f~
Peguš, neboj náš malej už 2 měsíce ráno v 5:55 na minutu přesně!!!

Aleš spí přes den 3x pa 1,5-2 hed dvakrát v postýlce jednou v kočárku odpoledne.

Ještě musím pochválit všechny fotečky v deníčku~R^~R^
Kačka + Eli 06+Ali 10 70629
13.6.2011 20:37:24
Ahoj kočičky jdu Vás a detičky pozdravit. Nějak nestíhám vůbec na Vás kukat~n~~n~

Jinak jsme O.K malej má 11,870 g a 74 cm je zo macek. Už sedíme a lezeme ale jen po zadu dopředu mu to nejde~t~~t~ Už papkáme skoro všechno krásně kouše má 6 zubů. Snad zítra vložím nějaké nové fotky

Jdu Vás alespon kousek dočíst. Dufám, že jste všechny i dětičky v pořádku~s~~s~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 16625  [Dalších 16555 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.