| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 16625  [Dalších 16545 >>]
majdalenka.machi
  • 
13.6.2011 20:30:00
ahoj holky, jdu vas pozdravit.

Corall to me moc mrzi, ale aspon vis, ze v takovych chvilich nejsi sama, mas bajecnou rodinu a spokojene deti, sice nebudou mit babicku, ale budou mit stastnou maminku a to je dulezitejsi :o)

nam dorazil vozik za kolo, co jsme kupovali, tak doufam, ze uz brzy vyrazime :o) malemu se klube asi prvni zub. ma prokrvene dasne, nahore vlevo, tak me to prijde divne, nevim jeslti je mozne aby prvni zub vyrostl nahore a navic ani ne jednicka. je to mozne? je to tak mistecko, kde je spicak, coz je 3. tak nevim...

vikend byl fajn, babi s dedou vcera odjeli, tak jsme odpoledne dospavali. padli jsme do postele vsichni tri. :o)

a nevim na co jeste reagovat, tak zase zitra. jdu udelat neco na jidlo. tak ahojky :o) a dobrou noc
Bella&Kiwici (D08, S09, N10) 45145
13.6.2011 11:47:08
Ahoj holky, jestli jeste nekdo nahlednete, napsala jsem vzkaz do denicku. Samo, ze prvni pokus nevysel, Baru, prosim smazni to, ju?

Corall, s rodicema je to nekdy kriz. ~a~ Jak pisou holky, mas svou skvelou rodinu, bydlis daleko, ta se tim moc netrap. ~;((


Bagmat, nadherna fotecka. ~s~

Jo a na kasel jsem zrovna minuly tyden davala tymianovy sirup, co tu davala recept Corall, ale na ten, co jsme ted vsichni meli, nezabiral. Pred tim nam zabral vzdycky.
slávík+2 105984
13.6.2011 10:12:21
Jíťo mě Peťula začal hrozně kašlat samozřejmě o víkendu a v noci. Když už jsem nevěděla co, tak jsem naběhla do léků co mám doma a koukala, že Ditustat je od 6 měsíců (což mu zrovna bylo). Tak jsem mu dala ten a doufala, že to je v pohodě. Ráno jsem naběhla k doktorovi a ten mi řekl, že mám dávat opravdu tohle a že mu to mám dávat aspoň pět dní. Ale Petřík kašlal opravdu hodně ošklivě a teplotu k tomu neměl. Tak nevím jestli ti to pomůže. Asi bych taky zavolala doktorce a zeptala se, co z toho co máš doma můžeš dát.
A držte se, to je děs, jak se vás ty nemoce drží. ~6~


Corall je mě moc líto, že to dopadlo takhle. ~:( Drž se, myslím na tebe. ~6~
bagmat 106122
13.6.2011 9:46:35
Jíťo a co Dr. jen zavolat, třeba by to šlo řešit telefonicky
jita+3cacorky 57325
13.6.2011 8:59:04
Ahoj holky,
nejdriv posilam pro Corall pohlazeni ~6~ je to skoda ze to tak dopadlo ale nic se nema lamat pres koleno, mas prima manzela a skvele deti a to je nejdulezitejsi preji hodne sily ~;((
Holky chci se zeptat Adelka uz ma druhy tyden rymu, nejdriv jen vodovou ted uz hustou do zluta, kapu Nasivin a odsavam a hodne ji to tece samo v noci se pridal kasel nejdriv suchy a dneska se mi zda zahlenena ale rano to odkaslala auz nekasle jen ta ryma, sly byste k dr.?Nebo nejdriv zkusily nejaky sirupek, teplotku nema hraje si, docela hezky ji vypada spokojene v uvozovkach ~d~ a jaky sirupek ji mam dat? S holkama si vim rady ty uz jsou vetsi a kdyz byly takhle male nebyly nastydle az po roce a doma ma jen sirupy od roku tak nevim jaky koupit v lekarne? Treba Ondrasek od Martaska vim ze kaslal a dlasi deti co jste davaly?
Jinak jsme doma nastydli vsichni, holky kaslou nejvic Kacenka ale jsou nastesti bez teplot, manza ma chyceny hrtan a ja zase ty svoje dutiny a tyk kasel takze smrkam a kaslu hnus nechapu kde se to bere ~a~ tak si varim cajicky manza cuca Strepsils a holky laduju sirupama proti kasli fakt strasne uchrchlana rodina ~o~
bagmat 106122
13.6.2011 7:44:30
Corall, ~6~~6~
škoda, že ti to nedopadlo líp, držela jsem ti pěsti, ale nikdo nemá právo ti ubližovat, drž se.
Bude líp uvidíš, máš supr chlapa a nádherný děti~s~
Seš fajn ženská a rodiče si bohužel nemůžem vybrat~6~
Rotem 40041
12.6.2011 19:17:26
Ode dneska jsem v Praze,kdo se bude chtit se mnou sejit a ma na me cislo tak at mi napise sms. Nechci videt uz v zivote svou mamu a nenecham se od ni mlatit. Toz vse.

Moje cislo 777286595

Budu rada za setkani

Neni mi nejlip
bagmat 106122
12.6.2011 7:37:24
Ták foťák nalezen, starší děti osočeny ze zašantročení neprávem, kdo by foťák hledal v ložnici~8~
Tak už jsou fotky v deníčku
Moniken 106914
11.6.2011 22:13:26
Fotky v deníčku úžasný, tři krasavice na dece nemají chybu~R^. Šikulky malý, jak si lebedily pod stromem~s~.
Veru, také jsem koukala na Anetku, v nové židličce vypadá moc spokojeně a mrkvička jí evidentně chutnala~R^. Krásný fota!
Moniken 106914
11.6.2011 22:05:24
Holky, tipovala jsem to na Vás tři, že Vy se sejdete~;), tak paráda, že jste si to tak hezky užili. My zítra jedem do ZOO do Dvora na malý tygříky~;).
Mrknu do deníčku, jak jste se měly~R^.
Hezký večer papa
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 16625  [Dalších 16545 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.